2021 August

Menininkių bučinys prie Seimo rūmų už lygias teises visiems

Nepriklausoma šiuolaikinio šokio organizacija BE KOMPANIJOS ir jos menininkės Agnietė Lisičkinaitė ir Greta Grinevičiūtė paskutinę vasaros dieną pasitiks 30 minučių trukmės nenutraukiamu bučiniu prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų. Kaip teigia menininkės „Pavargome stebėti kaip visuomenė yra daloma į dvi dalis – turinčiais visas teises ir turinčiais dalinai visas teises.

Naujame renginyje „Velniava‘2021“ Lietuvoje pirmą kartą koncertuos kultiniai Belphegor

Įvardinti tam, kas prasidėjus koronaviruso pandemijai paskutinius pusantrų metų vyksta pasaulyje, bene geriausiai tinka lietuviškas žodis „Velniava“. Taiklesnį pavadinimą renginiui turbūt sunku ir sugalvoti! Juo labiau, kad jame skambėsianti muzika tikrai nėra silpnų nervų klausytojams. O kai pagrindinė susibūrimo žvaigždė yra Lietuvoje pirmą kartą koncertuosianti kultinė ekstremalaus metalo grupė iš Austrijos „Belphegor“ – abejonių nekyla: vakarėlis bus išties karštas!

“Skaņu Mežs” 2021 skelbia savo garso nuotykius

The 19th edition of Riga, Latvia’s Skaņu Mežs festival for innovative music will take place on October 8 and 9 at concert hall Hanzas Perons (16a Hanzas street) with a free-entry opening event on October 2 at event space Fantadroms (74a Gustava Zemgala street, building „Heinrihs”).

„Skaitymo festivalis“ pristato turiningą renginių ir koncertų programą

Naujų knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais, diskusijos apie mūsų ateitį kosmose, koncertai, edukacijos mažam ir dideliam – turtingą nemokamų renginių programą pristato Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, rugsėjo 6-11 kviečianti į „Skaitymo festivalį“. Tradicinis šeštasis „Skaitymo festivalis“ šiemet vyks […]

Skulptūros kūrimas kaip performansas Dano Aleksos parodoje „Skulptoriaus kūnas“

Rugsėjo 3 d. 18 val. galerija (AV17) kviečia į menininko Dano Aleksos personalinės parodos „Skulptoriaus kūnas“ atidarymą bei performansą. „Tradiciškai kalbant apie skulptūrą yra akcentuojamas baigtinis meno objektas, dažniausiai atsiejant jį nuo įgyvendinimo proceso, tačiau parodoje „Skulptoriaus kūnas“ bandau panaikinti […]