„Mercury Booking“ showcase patvirtino, kad sunkiosios muzikos scena gyva

Lietuviškos scenos paraštėse dažniausiai gyvuojanti sunkiosios muzikos kultūra – ne tik gyva, bet ir pasiruošusi atsiverti platesnei auditorijai. To įrodymas – gausiai žiūrovų pritraukęs ir pirmasis tokio formato, agentūros „Mercury Booking“ surengtas showcase renginys.

„Mercury Booking“ surengtas showcase renginys, kurio metu pristatytos agentūros kuruojamos grupės, pritraukė ne tik ištikimus „metalo“ scenos gerbėjus, bet ir gyvos muzikos pasiilgusius melomanus.

Vilniečiams gerai pažįstamame „Kablyje“ pasirodė lietuviškos grupės, paruošusios naujas programas – žymiausi vietiniai thrash žanro atlikėjai „Phrenetix“ ir black metal atstovai „Sisyphean“ pristatė savo naujų albumų dainas. Instrumentinė grupė „Autism“ klausytojus nustebino kitokiu, nei įprasta, pasirodymu ir į sceną lipo su vokalistu.

Sunkiojo metalo atstovai „Juodvarnis“ pasirodymu „Kablyje“ užbaigė trečiojo albumo „Nerimo dienos“ erą, o renginio svečiais tapo po ilgos pertraukos grįžę Kauno sunkiosios muzikos atstovai „Extravaganza“.

„Buvo smagu matyti tokią auditorijos įvairovę. Mūsų tikslas ateityje – užtikrinti, kad „Mercury Booking“ renginiai būtų itin kokybiški ir dar labiau suartintų skirtingų žanrų mėgėjus. Nebūtina savęs laikyti „metalistu“, kad galėtum pasimėgauti ir sunkesne, profesionaliai atliekama muzika“, – agentūros tikslus komentavo „Mercury Booking“ showcase kuratorė Eglė Aleksandravičiūtė.

„Džiaugiamės, kad galėjome išpildyti savo siekius ir grupes pristatyti itin profesionalioje aplinkoje – bendradarbiavome su puikia technine komanda, o apšvietimu rūpinosi šviesų specialistas iš Suomijos, kuris mielai sutiko prisijungti prie mūsų renginio“, – pasakojo vienas iš organizatorių Dainius Prakapavičius.

„Mercury Booking“ atstovai užsiminė, kad tokio tipo renginys – greičiausiai bus kartojamas ir ateityje, bei kviečia pamatyti akimirkas iš pirmojo sunkiosios muzikos showcase Lietuvoje.

Renginį iš dalies finansavo Vilniaus miesto savivaldybė, renginio draugai – „Estrella“.