Migloko naujojo albumo pristatymas ir išskirtinė dokumentinio filmo peržiūra

Viena unikaliausių lietuviškos muzikos atlikėjų Migloko spalio 21 dieną MO muziejaus kino salėje pristatys savo naująjį albumą „Atgimimas“. Pirmieji suskubę užsiregistruoti į albumo perklausą turės išskirtinę galimybę išvysti ir pačios atlikėjos sukurtą dokumentinį filmą.

Atlikėja Migloko, save vadinanti muzikos ir vaizdo poete, netrukus išleis jau penktąjį albumą. Naujausiame albume, pavadinimu ,,Atgimimas”, atlikėja persikelia į aštuoniasdešimtuosius ir skriedama su New Wave muzikos žanro banga bei tik jai būdinga eksperimentine eklektika, paliečia Synth Pop, Eclectic, Electronica, Art-Pop, Rave ir eksperimentinės muzikos stilius.

„Daugiau nei metus trunkanti pasaulinė pandemija smarkiai pakeitė visuomenę: viešose erdvėse juntama įtampa, nepasitikėjimas vieni kitais, žmonės skaidosi į skirtingų ideologijų grupes. Tikriausiai daugelis iš mūsų galime pajusti kaip po truputį dingsta visuotinis vieningumo pojūtis“ – teigia Migloko.

Spalio 21 dieną MO muziejaus kino salėje išskirtinį albumo pristatymo vakarą rengianti atlikėja Migloko pasakoja, jog: „šis albumas gimė palietus šiandienines žmogiškojo gyvenimo temas, atsitraukiant nuo pernelyg karštų diskusijų ir žvelgiant į visą tai per kontempliatyvaus požiūrio prizmę, kurios giluma ištraukia mus iš senosios gyvenimo vagos, – teigia kūrėja. – Tai skatina keistis, suvokiant, kad niekada nebebus taip, kaip buvo ir mes privalome atgimti dar kartą iš naujo”.

Albumo perklausoje žiūrovai išvys ir pačios Migloko sukurtą dokumentinį filmą, kuriame ji dalinasi savo asmeniniais praeities įvykiais. Ir nors pastarieji kelia itin nostalgiškus jausmus, suvokdama, jog šių niekada nepavyks sugrąžinti, atlikėja suteikia jiems naują prasmę perkeldama tai į postmodernią laiko juostą, amžiną apmąstymų ir kūrybos sintezę.

„Mes turime tapti savo pačių gimdytojais tam, kad transformuotumėmės į dar stipresnę žmonijos rūšį“- įsitikinusi Migloko.

Migloko albumo „Atgimimas“ ir dokumentinio filmo pristatymas vyks spalio 21 dieną Vilniuje, MO muziejaus kino salėje. Daugiau informacijos ir registracija: https://fb.me/e/2xMLQj6t3