Garbanotas pristato naują albumą: „labai norisi pasidalinti grožiu”

Balandį penktąjį savo albumą „Heart in a Plastic Bag“ išleidusi „Garbanoto“ kompanija kviečia jį išgirsti gyvai. Vienintelis albumo pristatymo koncertas Vilniuje vyks jau šį šeštadienį, gegužės 14 d., Kablyje.

„Pristatome jums širdį plastikiniame maišelyje. Ji visko pilna – džiaugsmo, liūdesio, abejonės, nuostabos, vilties, juoko, baimės, ramybės, rimties, pykčio, svajonių, vizijų, skausmo, troškimų, ilgesio, įkvėpimo, norų, pasiryžimo, meilės. Ji pilna kraujo. Pilna gyvenimo. Jei nebijote išsitepti – imkite ir klausykite“, – sako muzikantai, daugiau nei dešimtmetį lietuviškoje scenoje gaudantys šviežius muzikinius vėjus.

Į vienintelį naujo albumo pristatymo koncertą grupė kviečia visus, mėgstančius muziką, norinčius pasvajoti, iškeliauti kažkur tarp žvaigždynų ir šiek tiek atverti širdis besiliejančiam gyvenimo srautui.

„Galvoje sukasi mintys kaip kuo geriau sugroti naujas dainas. Šiek tiek jaudulio dėl to, kad viskas sklandžiai pavyktų, bet kartu ir jaudulys – nekantravimas, nes labai norisi pasidalinti grožiu su klausytojais, tiek muzikiniu, tiek vizualiu“, – pasakoja „Garbanoto“ gitaristas Mantas Joneikis.

Specialią scenografiją koncertui „Kablyje“ atlikėjai ruošia patys ir žada nustebinti klausytojus ne tik muzika, bet ir vaizdais nuo scenos. „Norisi labai susiderinti kvėpavimą visiems keturiems. Prisijungti prie vieno šaltinio, kad būtų galima keturgubai ištransliuot vieną ir tą pačią kosminę radijo programą“, – sako Mantas.

Naujame grupės albume – gerokai mažiau nostalgijos, o energijos ir svorio užtaisas čia proporcingai didesnis. Tad šeštadienį klausytojų širdys tikrai plaks smarkiau.

„Mūsų koncertuose visada būna netikėtumų, net mums patiems, daug kas gimsta begrojant, tai jei pasakytume ko laukti, nebeliktų netikėtumo. Šiaip bus gražu. Graži muzika, gražus vaizdas. Viskas apie vieną širdį, tai geriau ne kažko laukti, o atėjus pamėginti pulsuoti kartu“, – į koncertą kviečia grupės nariai Šarukas ir Mantas Joneikiai, Kipras Pugačiukas bei Mantas Augustaitis.

Kruopščiai atrinkti, patys ryškiausi, įsimintiniausi ir tikri „Garbanoto“ kūriniai „Kablio“ scenoje suskambės šį šeštadienį, gegužės 14 d., 19 val. Išankstiniais koncerto bilietais prekiauja Paysera.

Heart in a Plastic Bag“ albumo pristatymo koncertas