2022 May

Ketvirtasis DIY muzikos ir meno festivalis “Braille Satellite”

Liepos 28-31 dienomis, žydint grikiams, Grybų dvare vyks ketvirtasis DIY (liet. pasidaryk pats) muzikos ir meno festivalis Braille Satellite. Keturias dienas truksiantis festivalis klausytojams pristatys subkultūrinės muzikos legendas, namų prodiuserius bei publikos pamiltas grupes. Išsidėstęs trijose scenose, renginys pristatys įkvėpiantį, už meinstryminės scenos ribų plytintį muzikos pasaulį.

Orkesta Mendoza (Meksika / JAV) – Lotynų Amerikos ritmai šypsenoms ir šokiams

Vasara yra ypatingas kone kiekvieno laukiamas metas, tad svarbu ją tinkamai pasveikinti. Tą geriausia atlikti patikrintu būdu – su gerą nuotaiką skleidžiančiu ir trečiąkart į Lietuvą gegužės 31 d. – birželio 1 d. grįžtančiu „Orkesta Mendoza“ kolektyvu. Pozityvi jo muzika pulsuoja Lotynų Amerikos ritmais, Meksikos karščiu, pietietišku temperamentu ir indie-mambo staigmenomis.

Superkoloritas ir jų karantininis romanas

[ parengta bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos informacijos centru ] Praėjusių metų rudenį naujas lietuviškos popmuzikos projektas Superkoloritas pristatė savo pirmąjį kūrinį „Pušų pavėsy“. Duetas, kuriame jėgas suvienijo Giedrė Nalivaikaitė iš shishi ir Adomas Koreniukas iš Planeta Polar, pateikė šiuolaikinę lietuviškos […]

Spektaklio „Sirenų tyla“ kūrėjos per humorą kalba apie sunkias temas

Birželio 15, 16, 17 dienomis Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (LNDT) naujai pastatytą Mažąją salę atvers debiutuojančios režisierės Lauros Kutkaitės darbas „Sirenų tyla“. Tai tragikomedija, kurioje pasitelkiant sirenų motyvą iš Homero „Odisėjos“ atskleidžiamos tikrų įvykių inspiruotos kūrybiniuose procesuose nutikusios psichologinio ir fizinio smurto istorijos.

Phun Thomas pristato nepatogų ausiai mini albumą “Two”

“Kurdamas šį mini albumą stengiausi išlaikyti tam tikrą saldumą muzikoje, bet tuo pačiu pasiūlyti alternatyvų požiūrį į populiariąją elektroninę muziką” – pristato savo naują leidinį Phun Thomas. Gegužės 28-ąją pasirodė autoriaus šviežias mini albumas “Two” visose skaitmeninėse muzikos transliavimo platformose ir daugelyje skaitmeninių muzikos parduotuvių.