Palmės Žiedas pristato naują vaizdo klipą: „didžiausias mano projektas iki šiol“

Neseniai jau trečiąjį solinį albumą „Elektroninė Muzika“ išleidęs muzikos prodiuseris Palmės Žiedas ir vėl turi naujienų. Atlikėjas dalijasi nauju kosminiu vaizdo klipu kūriniui „Nusileidimas stotyje „RAS“.

„Kūrinys yra apie trumpą sustojimą ilgai besitęsiančioje kelionėje. Visada norėjau sukurti atmosferinės muzikos pavyzdį ir manau, kad ši futuristinė tema man leido jaustis ypač laisvai. „Nusileidimas stotyje „RAS“ palieka muzikos sąvoką ir tampa tiesiog aplinkos garsais mano išgalvotame pasaulyje“ , – sako atlikėjas.

Pasak jo, pats kūrinio pavadinimas slepia užuominą, kurios kūrėjas neišduoda, tačiau taip atiduodama duoklė Lietuvos kosmoso istorijai.

Mokslinės fantastikos žanrą mėgstantis Palmės Žiedas seniai svajojo nufilmuoti panašų vaizdo klipą. Sulaukus tinkamo laiko ir geros komandos, tai pagaliau pavyko padaryti su kūriniu iš naujojo albumo.

„Smagu ir dėl to, jog vaizdo klipas netapo kičiniu pavyzdžiu, siekėme konceptualumo, gilesnės minties. O kūrinį patariu klausyti visiems, norintiems persikelti kažkur į kitą erdvę, aktyviai pailsėti, pabūti su savimi“, – sako Palmės Žiedas.

Visada norėjęs pajusti profesionalios vizualiosios produkcijos atmosferą, elektroninės muzikos prodiuseris į komandą pasikvietė režisierių Danielių Minkevičių. Šis vaizdo klipas jam tapo pirmuoju, o Palmės Žiedo albumas „Elektroninė Muzika“ – šių metų atradimu.

„Įdomu buvo tai, jog klipas buvo kuriamas pagal instrumentinę elektroninę muziką. Šiame žanre vaizdo klipai kuriami itin retai ir jų specifika kitokia“, – prisimena režisierius.

Vaizdo klipas pasakoja apie jausmus, kuriuos kiekvienas kartais jaučiame – baimę, nerimą. „Dažnai jie kyla iš pasąmonės, o pasąmonę, manau, galima sieti su mūsų pačių vidiniu „kosmosu“, – sako kino kūrėjas.

Pasak jo, įdomiausi filmavimo momentai bei daugiausiai kūrybos vyko lokacijų paieškose. Iš pat pradžių nusprendus nenaudoti specialiųjų efektų, atsirado poreikis sukurti mokslinės fantastikos impresiją kitomis priemonėmis.

To nebūtų pavykę padaryti be nuostabios komandos: prodiuserės Linetos Lasiauskaitės, operatoriaus Oskaro Abramavičiaus, dailininkės Augustės Kunevičiūtės, kostiumų dizainerės Neringos Keršulytės ir kostiumų techniko Ilja Molodcov, taip pat grimerės Gustės Jasilionytės ir fotografo Gabrieliaus Kavaliausko.

„Iki šiol klipus nusifilmuodavau aš pats, todėl tai – didžiausias mano projektas“, – džiaugsmo neslepia Palmės Žiedas. Visus klausytojus atlikėjas kviečia susitikti jau gegužės 20 d., penktadienį, Vilniuje, klube „Kablys“, kur visą naktį vyks albumui „Elektroninė Muzika“ skirta pristatymo naktis su daugybe artistų, gyvais Palmės Žiedo bei Patricia Kokett pasirodymais ir specialia audiovizualine instaliacija.

Palmės Žiedas internete: https://www.instagram.com/palmesziedas/?hl=en