Sraigės Efektas kviečia į ypatingą renginį: „Klausytojai koncertą pajaus visu kūnu“

Alternatyvaus roko grupė Sraigės Efektas penktadienį, gegužės 6 dieną, Lukiškių kalėjimo Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje surengs ypatingą renginį, kuriame susipins net kelios jausminės patirtys – muzika, šokis ir meninių darbų paroda.

„Artėjantis koncertas mums labai svarbus. Norime praplėsti muzikos koncerto ribas su moderniu šokiu ir paroda tam, kad žmogus atėjęs į koncertą ne tik išgirstų muziką, bet ir pajustų ją visu kūnu – ausimis, akimis“, – sakė grupės bosistas Nikita Dobrotin.

Prie grupės „Sraigės Efektas” tik šiam koncertui prisijungs šiuolaikinio šokio šokėjai Agnietė Lisičkinaitė ir Telmanas Ragimovas, specialiai šiam vakarui ruošiantys išskirtinę, grupės kūriniams skirtą choreografiją. Su muzikantais drauge taip pat gros ir ir saksofonistas Davit Avetisyan.

Tuo tarpu paroda bus parengta iš naujausio grupės albumo „Tik Ėjimas“ garsų gimusių paveikslų. Sraigės Efektas kvies susipažinti su jų sukūrimo technika bei išgirsti naujai skambančius šio albumo kūrinius gyvai.

„Taip pat lauks instaliacija, kuri demonstruos šių eksperimentinių paveikslų gamybinį procesą, kai garsinėmis bangomis kuriamas paveikslas, kuris išryškinamas cianotipijos technika. Pagrindinė idėja – sulaužyti tradicinę sampratą apie santykį tarp kūrėjo ir jo kūrinio“, – sakė grupės vokalistas Kristijonas Nenartavičius.

Šių metų apdovanojimuose M.A.M.A nominuota grupė sako, kad į koncertą atėję žiūrovai gali tikėtis didingo jausmo, kurį suteiks ne tik pasirodymas, bet ir ypatinga erdvė.

„Cerkvėje viskas atrodo su gerokai didesniu emociniu krūviu. Tai bus įdomi ir stipri patirtis. Ne tik žiūrovams, bet ir mums visiems ten dalyvaujantiems atlikėjams“, – sakė gitaristas Laurynas Kamarauskas.

Sraigės Efekto pasirodymas įvyks penktadienį, gegužės 6 dieną, Lukiškių kalėjimo Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje.