EGOMAŠINA pristato naują singlą: „Norim, kad daina išjudintų žmones“

Roko grupė „EGOMAŠINA” pristato naują ir itin aktualų singlą „Nebejaučiu Laiko“, kuriam vaizdo klipą sukūrė menininkas Normatonis.

„Tai – viena ilgiausių mūsų dainų, kurios dvi dalys tarsi išsiskiria į atskiras realybes. Norim, kad ji išjudintų žmones ir įkvėptų smarkiai bėgti į priekį bei prisiminti, jog laikas lekia ypatingai greitai“, – naujausią kūrinį pristato grupės narys Karolis Lamsargis

Gerokai gilesnio ir sunkesnio skambesio kūrinį nei įprasta grupei „EGOMAŠINA” įrašė elektroninės muzikos kūrėjas „Palmės Žiedas”, o į stoner doom gelmes nerianti daina šiandien pasirodo ir su vaizdo klipu, kurį sukūrė menininkas Normatonis.

„Su juo norėjome bendradarbiauti nuo tos dienos, kai Instagrame atradome jo kūrinius. Jo stilius iškart lipo šitai dainai. Davėm jam laisvę, o jis duoda laisvę klausytojams interpretuoti klipą savaip. Nebendom idėjų kišti žmonėms į galvas“, – sako grupės nariai.

„Nebejaučiu Laiko“ jau skamba visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose: Apple Music, Deezer, Google Play, Youtube, Spotify ir kt.

„EGOMAŠINA” naujausią kūrinį gyvai išgirsti kviečia liepos 4 dieną, menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Grupė tądien apšildys sunkiasvorius „Red Fang“ – vieną žymiausių stoner roko žanro vardų.