Monkey Tank švenčia 10-ies metų sukaktį ir pristato albumą „Field Notes”

Garsus, griežtas, sintetika praturtintas skambesys, sujungiantis tai, kas sena ir tai kas nauja, dar negirdėta – visa tai apibūdina „Monkey Tank“ grupės naujausią albumą „Field Notes”. Po intensyvaus kūrybinio darbo studijoje ir ilgų kūrybinių ieškojimų – grupės nariai kviečia kartu su jais švęsti jų dešimties metų gimtadienį ir išgirsti naujausią jų kūrinį.

“Norime, jog klausytojas šiame albume rastų ir didelių įkvepiančių priedainių, ir chaotiško pankroko, ir ramių melancholiškų melodijų. Skirtingai nei ankstesnėje mūsų kūryboje, dainos žodžiai gimė ne tiek iš asmeninės patirties, kiek stebint aplinkoje vykstančius procesus. Tai dainos su drąsia nuomone, skatinančios diskusiją tarp muzikos klausytojų.” — apie albumo idėją pasakoja grupės nariai.

„Monkey Tank” – „Death By Jesus”: Artistine prasme, grupė gerokai pasistūmėjo, kai išsigrynino albumo viziją ir patys apsiėmė elektronikos realizavimu savo kūryboje. Tuo pačiu, taip labiau galėjo prisiliesti prie muzikos prodiusavimo ir jos kūrimo. Dabar kiekvienas grupės narys turėjo galimybę atnešti jau paruoštas dainų vizijas ir idėjas kaip jas įgyvendinti, taip pat po truputį įvaldytas naujas instrumentas – klavišiniai.

“Ankstesnę kūrybą dažnai praturtindavome kitais, galbūt labiau klasikiniais instrumentais (smuikais, violančelėmis, pianinu, vargonais). Šiame albume, skirtingai nei ankstesniuose, gausiai eksperimentuojame su elektronikos garsais. Juos pritaikome glaudžioje sintezėje su gyvais instrumentais ir stengiamės žengti evoliucinį žingsnį modernaus roko link, kuris, tikimės, palies ir nustebins šiandieninį roko muzikos klausytoją.” — mintimis dalinasi „Monkey Tank” vaikinai.

„Monkey Tank” grupė alternatyvios muzikos auditorijai yra tikrai pažįstama — jie koncertavo populiariausiuose Lietuvos renginiuose, festivaliuose ir rengė turus po Lietuvą. Grupė yra išleidusi pilną studijinį albumą „Sugar, Spice & Everything Nice“ (2014 m.), po jo sekė ir mini albumas „Continue…“ (2016 m.).

„Siekiame papildyti Lietuvos “rokografiją” dar vienu, išskirtiniu albumu bei skleisti naują, šiuolaikišką roko muzikos kūrybą tiek savo gimtinėje, tiek tarptautinėje erdvėje. Mums šis albumas yra geriausia, ką esame sukūrę iki šiol, kadangi leidome sau neskubėti ir skirti daugiau laiko eksperimentavimui su skirtingais instrumentais ir jų skambesiu.” — džiaugiasi grupės nariai.

Naujausius grupės kūrinius jau galite išgirsti visose skaitmeninėse muzikos pasiklausymo platformose, taip pat įsigyti ir fiziniu, vinilinės plokštelės formatu, kuris buvo išleistas asociacijos „AGATA” dėka. O „Monkey Tank” grupės planuose – „Field Notes” albumo pristatymo koncertai, apie kuriuos išgirsite jau netrukus.

Nuorodos į albumą:

https://www.pakartot.lt/project/monkey-tank

https://monkeytank.bandcamp.com/