Švedai Arch Enemy grįžta į Vilnių

Švedų melodingo metalo super žvaigždės „Arch Enemy“ su nežemiško balso vokaliste Alissa White-Gluz priešakyje grįžta į Lietuvą ir grupės gerbėjus kvies į pasimatymą – liepos 3 dieną, menų fabrike Loftas!

Grupė, kurios kūriniai „Youtube“ platformoje surenka milijonus peržiūrų, gali džiaugtis fantastine karjera, pasauliniais koncertiniais turais, kuriuose jie tituluojami tikrais metalo dievais ir tuo, kad neseniai savo diskografiją papildė jau 11 albumu – „Deceivers“. Šis leidinys, jau trečiasis, kuris išleistas su vokaliste Alissa White-Gluz ir antrasis, kuris išleistas su gitaristu Jeffu Loomis. Albumas „Deceivers“ kupinas kinematografiškų melodijų, griausmingų būgnų, prisotintas nuostabiu vokalu ir skambantis neįtikėtinai energingai! Praėjusių metų vasarą „Arch Enemy“ išleido albumą, o dabar jau kraunasi lagaminus didesniam turui, kurio metu juos išvysime ir Vilniuje.

„Išties visada geros žinios, kai grupės pabuvojusios Lietuvoje, vėl ją įtraukia į savo turo žemėlapius! Paskutinį kartą „Arch Enemy“ gyvai galėjome išgirsti 2017 metų rudenį ir po beveik šešerių metų pertraukos vėl išvysime šią energingą ir griausmingą kompaniją Vilniuje! Ne tik „Arch Enemy“ muzika, tačiau ir Alissos vokaliniai sugebėjimai tiek tarp klausytojų, tiek tarp įvairiausių žanrų muzikantų buvo aptarinėjami dar ilgai. Tad pasižymėkim kalendoriuje liepos 3-ąją ir susitikim Lofte!“,- kviečia muzikos prodiuseris, festivalių organizatorius Algirdas Barniškis – Blėka.

Melodija, energija ir technika – tai kertinės ir nekintančios „Arch Enemy“ savybės, kurios suteikia šiai grupei pranašumo. Koncertų bei didžiausių pasaulio festivalių auditorijas jie kaskart pavergia išpuoselėtomis kompozicijomis bei profesionalumu.

Švedų ekstremalaus metalo kvintetas veikia aukščiausiu lygiu į priekį žengdami su naujausiu savo albumu bei įrodydami, kad tikrai yra savo amato meistrai. „Arch Enemy“ komanda tą tikrai dar kartą įrodys ir liepos 3 d. koncerte, Lofte!

Išankstiniai bilietai jau čia – https://bit.ly/3WNBKSa