2023 January

Švedai Arch Enemy grįžta į Vilnių

Švedų melodingo metalo super žvaigždės „Arch Enemy“ su nežemiško balso vokaliste Alissa White-Gluz priešakyje grįžta į Lietuvą ir grupės gerbėjus kvies į pasimatymą – liepos 3 dieną, menų fabrike Loftas! Grupė, kurios kūriniai „Youtube“ platformoje surenka milijonus peržiūrų, gali džiaugtis […]

Mylimoji tarp ambient ir drone

Praėjusių metų pabaigoje mažai žinoma kūrėja iš Lietuvos, pasivadinusi Mylimoji išleido EP “MNHM”, kuriame skamba minimalistiniai elektroniniai garsovaizdžiai. Sigita Vaskelytė ilgai gyveno Bristolyje, kur mokėsi muzikos bendraudama ir dirbdama tiesiogiai su muzikantais. Tarp jų, ir tokiais kaip Bullet for my Valentine būgnininkas Jason Bowld.

Braille Satellite through the Magnifying Glass, July 20-23, 2023

Dear All, it is great to tell you that the 5th anniversary of Braille Satellite will take place in the Mushroom Manor park once again. The third weekend of July (20-23) should be marked on your calendar in case you are planning to […]

Šokiruoti mėgstančio danų režisieriaus L. von Triero mažiau žinomi filmai kino teatrus

Daugelis kino žiūrovų yra matę tokius filmus kaip „Melancholija“, „Dogvilis“ ar „Šokėja tamsoje“. Tai populiariausi danų kino režisieriaus Larso von Triero filmai. Šie ir mažiau žinomi provokuoti ir netgi šokiruoti mėgstančio režisieriaus filmai vasario 2–15 d. bus pristatyti išsamioje retrospektyvoje. Visi režisieriaus sukurti ilgametražiai filmai bus parodyti septynių Lietuvos miestų kino teatruose ir internetu.

Improvizacinės muzikos ciklo „Improdimensija“ vasario programa

2022-ųjų metų rudens sezoną su nepakartojamo meistriškumo danų avangardinio džiazo Zeuthen/Anderskov/Vestergaard trio pasirodymu užbaigusi „Improdimensija“ sugrįžta! Neatsiejama improvizacinės muzikos ir avangardinio bei laisvojo džiazo gerbėjų gyvenimo dalimi tapusios „Improdimensijos“ komanda žiemos pertraukos metu nesėdėjo sudėjusi rankų. Aktyviai plušusi komanda kruopščiai sudėliojo 2023-ųjų žiemos/pavasario koncertų tvarkaraštį ir jau vasario 1 d. pakvies į pirmąjį šių metų vyksmą − saksofonininko Johno Butcherio ir būgnininko Ståle Liaviko Solbergo pasirodymą.