Z kartos ikona YUNGBLUD atvyksta į Lietuvą

Muzikos agentūra „8 Days A Week” į Vilnių prisiviliojo dar vieną šių dienų personažą. Birželio 5 d. didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme savo pirmąjį pasirodymą Lietuvoje surengs Z kartos ikona, jaunimo balsas ir tikra britų roko žvaigždė YUNGBLUD. Neabejotinai vienas įdomiausių ir drąsiausių vardų vasaros koncertų kalendoriuje.

Nėra daug jaunų muzikos kūrėjų, kurių apsilankymo Lietuvoje būtų laukiama taip nekantriai kaip YUNGBLUD. Šis pasirodymas Vilniuje – didelio YUNGBLUD turo po pasaulį dalis. YUNGBLUD energija yra kažkas tokio, gyvi pasirodymai – tikras katarsis. Nuo jo bus sunku atitraukti akis. Gal todėl jis patikrintas visų didžiųjų festivalių, jį globoja rimta leidybinė kompanija ir jį itin mėgsta žiniasklaida. Laukia dar vienas geras koncertas be cenzūros ir išskirtinė pažintis.

Jei rokenrolas turi ateitį, YUNGBLUD – jos dalis. Drąsos jam tikrai netrūksta – YUNGBLUD prašė leidimo paties Roberto Smitho iš „The Cure“ naudoti grupės sample‘ą ar įkalbėjo Ozzy Osbourne filmuotis jo vaizdo klipe. Pats Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stone“ gyrė jaunąjį scenos kolegą ir padovanojo jam vardinę gitarą: „Roko muzikai reikia energijos. Tokia postpunko atmosfera leidžia tikėti, jog rokenrolas vis dar gyvas“. Ne kiekvienas jaunuolis galėtų pasigirti pažintimi su „The Rolling Stones“ legenda, tiesa?

YUNGBLUD, kurio tikrasis vardas Dominic‘as Richardas Harrisonas, jau dabar yra kultinis ir pavyzdys kitiems Z kartos muzikos kūrėjams. Jo maištaujanti asmenybė, neįtikėtina energija ir rokenrolas subūrė fanatišką gerbėjų armiją. Jo fanų bendruomenė turi netgi pavadinimą – „Black Hearts Club“. Nieko nuostabaus, kad fanai dėl jo kraustosi iš proto visame pasaulyje ir palaiko YUNGBLUD idėjas. Jaunajai Lietuvos melomanų kartai jo koncertas – didžiausia šių metų dovana. Vadovėlio vertas jaunimo dievaičio koncertas.

Daug įsimintinų reikalų Vilniuje užkūrę „8 Days A Week” taip pat organizuoja YUNGBLUD turo pasirodymą magiškoje Siguldos pilyje Latvijoje. Graži agentūros koncertų atviram ore tąsa.

Apie YUNGBLUD

YUNGBLUD buvo lemta kurti muziką – pirmąją gitarą jis paėmė į rankas tėvo instrumentų parduotuvėje. Tada jam buvo vos dveji metai. Kai jam buvo dešimt metų, pradėjo kurti dainas ir eilėraščius, kad išlietų savo pyktį, nusivylimą ir svajones. Jo senelis taip pat buvo garsus veikėjas – savo laiku grojo legendinėje grupėje „T-Rex“ ir prekiavo gitaromis, kurias pirko „Oasis“, „The Smiths“ ir net „Coldplay“ muzikantai.

YUNGBLUD plaukia ant cunamio dydžio bangos ir jo populiarumas auga geometrine progresija. Šiandien YUNGBLUD perklausas skaičiuoja milijardais, studijos lentyna puošia prestižiniai muzikos apdovanojimai, o jo atvaizdas matomas visose medijose. Vien jo sekėjų skaičiai socialiniuose tinkluose verčia kelti antakius. Tikrai jam sekasi taip gerai, kaip atrodo. Jo paskutinis albumas „YUNGBLUD“ pasirodė dar 2022 metais ir užkopė į pirmąją vietą Jungtinės Karalystės albumų tope. YUNGBLUD tai didžiulis pasiekimas ir jam tai pavyko padaryti jau antrą kartą. Pasigilinę į ankstesnę brito kūrybą, atrasite ir daugiau džiaugsmų ir hitų.

Prieš keletą dienų į pasaulį paleistas naujausias jo darbas su Lil Yacht, kurio vien pavadinimas „When We Die (Can We Still Get High?“ daug ką pasako apie šį muzikos veikėją.

YUNGBLUD biografija itin marga, nors jam dar tik 26 metai – trys muzikos albumai, galybė singlų, krūva vaizdo klipų, apdovanojimai bei nominacijos ir daug kolaboracijų su geriausiais. Dar – bendradarbiavimas su tokiais vardais, kaip „Imagine Dragons“ frontmenu Danu Reynoldsu, Machine Gun Kelly, „Bring Me The Horizon“, Avril Lavigne, Post Malone, Halsey, Willow, Denzeliu Curry ir daug kitų vardų. Oho? Oho.

Toli gražu neapsiribojęs tik muzika ir koncertais, galbūt dėl gerųjų asmeninių savo savybių, YUNGBLUD yra pripažintas aktyvistas, didelis palaikytojas ir kovotojas už teisybę. Karštakošis pankroko gerbėjas iš Donkasterio nieko nebijo ir tapo pasauline muzikos žvaigžde, kurį šiandien dievina milijonai jaunuolių. Pats YUNGBLUD turi ADHD (dėmesio sutrikimo ir hyperaktyvumo sindromas), kas yra jo supergalia. YUNGBLUD kalba nepatogiomis ir aktualiomis temomis – jis gina LGBTQ+ teises, nuolat kalba apie emocinę sveikatą, gina silpnesnius bei smerkia bet kokį smurtą. Už tai jį gerbia didžiulė jo auditorija, myli žiniasklaida ir pramogų industrija.

Jaunosios kartos numylėtinį YUNGBLUD sunku su kuo nors palyginti. Jis yra interneto vaikas, iš labai asmeniškų patirčių sukūręs savitą muzikos pasaulį ir labiau už viską branginantys savo laisvę. YUNGBLUD prekės ženklas, įvaizdis ir komunikacija išsiskiria iš kitų. Jis taip pat turi daug įtakingų draugų, turi milijonus sekėjų ir yra didelis influenceris. Pridėkime chuliganišką YUNGBLUD asmenybę, kietą įvaizdį bei meninę viziją – ir turėsim tikrą šių dienų ikoną. Jo sėkmė dar ilgai nesibaigs. Toks jo prisistatymo būdas nestebina.

Prieš keletą metų pati ambicingiausia NASA misija Marse „Perseverance“ panaudojo YUNGBLUD įrašytą Davido Bowie kūrinio „Life On Mars?“ versiją kaip garso takelį.

Dideles šių dienų ir ateities žvaigždes Lietuvoje matai ne taip dažnai, tad kai taip nutinka, reikia naudotis proga. Nauja Lukiškių kalėjimo versija turi kiečiausią sceną Baltijos šalyse. Daugelis vardų iš užsienio šiandien tik ir svajoja čia pagroti. „8 Days A Week“ įrodė, kad unikaliame paveldo objekte puikiai gali vykti tokie koncertai ir burtis didžiausia muzikos bendruomenė.

YUNGBLUD jau dabar tapo kultinis. Ateitis jam šviečiasi dar ryškesnėmis spalvomis. Tai retas atvejis, kai muzikos žvaigždės Lietuvoje sulauksime pačiame jo žydėjime. Kur gi kitur, jei ne visiems tinkančiame, patinkančiame ir tūkstantinę minią be problemų sutalpinančiame Lukiškių kalėjime? Nepražiopsokite šitos progos ir negailėkite pinigų bilietams.

Nuorodos:

https://www.yungbludofficial.com

https://www.instagram.com/yungblud

https://www.facebook.com/yungblud

https://www.tiktok.com/@yungblud

https://www.yungbludofficial.com