2024 February

Į Lietuvą atvyksta memų karalius Oliver Tree

Muzikos agentūros „8 Days A Week” vasaros koncertų kalendoriuje – dar vienas naujas įrašas ir išskirtinis muzikos įvykis. Nesantuokinis fikcinio britų šnipo Austino Powerso sūnus Oliveris Tree neabejotinai yra vienas labiausiai intriguojančių ir mįslingiausių personažų muzikos ir pramogų industrijoje. Patvirtinta, kad liepos 14 d. amerikietis Oliveris Tree surengs pasirodymą didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme, Vilniuje.

Balandį Vilniuje koncertuos vienas unikaliausių šių dienų saksofonininkų Colinas Stetsonas

Balandžio 22 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje pirmą kartą Lietuvoje koncertuos gyva saksofono legenda – Colinas Stetsonas. Tarp Kanados ir JAV kuriantį pučiamųjų instrumentų virtuozą norėtųsi lyginti su tokiais saksofono klasikais kaip Johnas Coltrane‘as, Ornette Collemanas ar Charlie Parkeris, tačiau jis su niekuo nepalyginamas.

Interaktyvūs meniniai ir muzikiniai pasirodymai „Art Cue“ renginyje

Vilniaus naujamiesčio rajone įsikūrusioje kultūrai dedikuotoje erdvėje „gallery 1986“ įvyks interaktyvių meninių ir muzikinių pasirodymų „Art Cue“ renginys. Vakaro svečiai išvys prodiuserių autoritetu laikomą Maurice Fulton, o naują futuristinę programą atliks Space Dimension Controller. Erdvės lankytojai taip pat galės išgirsti lietuvių Pakas & Roads duetą, Indré ir net pačių renginio organizatorių gyvą debiutą.

Prasideda projektas „Entity: Unisona“ – apie tarpdisciplininį meną per bendradarbiavimą

Kultūros erdvė „Entity“, įsikūrusi adresu Vitebsko g. 21, bendradarbiaudama su kultūros kompleksu „SODAS 2123“, pristato ir kviečia įsitraukti į projektą „Entity: Unisona“. Nemokamų renginių programa vyks 2024 m. vasario – rugpjūčio mėnesiais. Ši įvairiapusė, atidžiai suplanuota programa lankytojui leis pasinerti į tarpdisciplininio meno srityje kylančias problematikas, pristatys mene taikomus skirtingus bendradarbiavimo metodus.

Paramos akcija Ukrainai troleibuse – „Kita Stotelė – LAISVĖ!“

Kūrybinė organizacija „Art Cue“ jungia jėgas su UAB „Vilniaus viešuoju transportu“ ir skelbia jau trečiąjį socialinės paramos renginį „Kita Stotelė – LAISVĖ!“, kurio tikslas – atlikėjų pasirodymo metu troleibuse surinktas lėšas skirti skirti jau dvejus metus besitęsiančiam karui Ukrainoje. Vasario […]