Kauniečiai Mountainside naujuoju kūriniu užmina mįslę: Randomizuojantis Demonizatorius – kas tai?

Netikėtais kūrybiniais ėjimais intriguojantys kauniečiai „Mountainside“ lieka ištikimi sau ir naujame kūrinyje „Splash! The Randomizing Demonizer”. Klausytojus į magišką kelionę įtraukiantis pasakojimas užmina klausimą – kas yra tas Randomizuojantis Demonizatorius, tačiau ar pateikia ir atsakymą?

Antrąjį „Mountainside“ būsimo albumo singlą „Splash! The Randomizing Demonizer” galite įvertinti „YouTube“ https://t.ly/OCx99 ir visose populiariausiose Lietuvos ir užsienio muzikinėse platformose.

Nuolat fuzuotos gitarinės muzikos ribas tikrinantys „Mountainside“ daina „Splash! The Randomizing Demonizer” informuoja apie Randomizuojantį Demonizatorių, tačiau klausimą „kas tai yra?“ palieka neatsakytą.

„Gal tai prietaisas, o gal burtininkas, gal nežemiškos kariuomenės aukšto rango vadas, o gal kosminė audra? Klausytojai turi nuspręsti patys“, – sako boso gitaristas ir grupės pagrindinis muzikos ir tekstų kūrėjas Rytis Bulota.

Mokslinės fantastikos ir fantasy įkvėptas kūrinys suderina įvairius muzikinius žanrus nuo
psychedelic rock iki progressive metal, nuo postpunk iki hardcore. Vizualizacijas dainai, naudodamas dirbtinį intelektą, sukūrė ne kartą su grupe bendradarbiavęs aktyvus Kauno alternatyvios meno scenos dalyvis Ignas Andriuškevičius.

Grupė kol kas neatskleidžia naujo albumo pavadinimo ir svečių, kurie jame dalyvauja. Žinoma tik tiek, kad tai vientisas muzikinis pasakojimas, kuriame labai įvairios muzikinės įtakos ir kūrinių stilistika susijungia į vieningą visumą.

Pirmasis singlas „Parco Urbano (There Are Other Exits)“ iš būsimo „Mountainside“ albumo dienos šviesą išvydo praėjusiais metais. Vaizdo klipą istorinėje Petrašiūnų elektrinėje Kaune jam nufilmavo režisierius Rytis Titas: https://t.ly/N0WmI

Apie MOUNTAINSIDE

„Mountainside“ susikūrė 1996 m. Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose ir nuo to laiko yra aktyvūs Lietuvos alternatyvios scenos dalyviai. Kauniečiai garsėja kaip gitarinės muzikos entuziastai, nevengiantys stilistinių eksperimentų. Pradėjusi kaip punk/metal/rock komanda per ilgus grojimo metus flirtavo su įvairiais žanrais, bet niekada visiškai neatitrūko nuo savo muzikinių šaknų. Dabar savo grojamą muziką lakoniškai vadina diverse heavy rock.

Per ilgą grupės istoriją joje grojo daug muzikantų, tačiau pusė grupės nuo pradžios buvo stabili –gitaristas Šarūnas ir bosistas/vokalistas Rytis Bulotos.

„Mountainside“ ne kartą buvo nominuoti geriausios roko grupės kategorijoje alternatyvios muzikos apdovanojimuose, o 2018 m., išleidusi albumą „Hidden In Light“ grupė buvo nominuota Metų roko grupės kategorijoje M.A.M.A. apdovanojimuose.

Per savo gyvavimą „Mountainside“ išleido EP „Distorted“ (2003), ir tris ilgagrojus – „All About Time“ (2007), „Solitary, Poor, Nasty, Brutish and Short“ (2013), „Hidden In Light“ (2018, LP – 2019).

„Mountainside“ yra surengę šimtus koncertų gyvos muzikos klubuose ir didžiausiuose Lietuvos roko ir sunkiosios muzikos festivaliuose – „Ferrum Frost“, „Roko naktys“, „Be2Gether“, „Rudstock“, „Rumšk“, „Kauno dienos“, „Kultūros tvartas“, RAFES, „MountainRock“, „FiDi“ ir kt.

Grupė viena scena dalijosi su „New Model Army“, „Entombed“, „Dismember“, „VoiVod“, „Cult of Luna“, „Tito and Tarantula“, „The King“ ir kitais žinomais vardais. Yra koncertavusi Latvijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje.

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4uROplxQeUZaxYuVHWq0F1?si=5Yo–RXRSZibiYnkSXPKrg

BANDCAMP: https://mountainside-lt.bandcamp.com/

APPLE MUSIC: https://music.apple.com/us/artist/mountainside/1267347540

PAKARTOT: www.pakartot.lt/project/mountainside

YOUTUBE: www.youtube.com/@MountainsideLT

FACEBOOK: www.facebook.com/Mountainside.LT