Dub Spice @ Woo

Rugsėjo 27 d. klube “Woo” rengiamas “Dub Spice” tūsas, kuriame “riebias” dub/reggae/world vibracijas skleis selektoriai P-Lix su VJ Dri, Radja bei Direktorius.

P-Plix ir VJ Dri duetas, grojęs festivalyje “Kunigunda Lunaria 2007” ir “Jamaican Summer” renginiuose, žada ypatingai gilią garsų ir vaizdų sintezę, atskleisiančią įvairias dub muzikos kryptis.

Tarp Londono ir Vilniaus gyvenanatis Radja pažįstamas iš nuolatinių dub/reggae vakarėlių įvairiose Vilniaus kavinėse, Londono skvotuose bei Lietuvos open-air’ų lankytojams. Jo setuose dažnai dalyvauja gyvais instrumentais pritariantys muzikantai, todel iš jo visada galima laukti stebuklingų netikėtumų, kurių jis pažadėjo ir šį kartą.

Direktorius dalyvavo tokiuose renginiuose kaip “Subject 01”, “Padarom”, “Regeneratorius”, “Jamaican Nites” vakarėlių cikle, dainuoja grupėje “dr.Green”, organizuoja įvairius renginius, rašo apie muziką ir kultūrą žurnale “Urbanation” ir yra linkęs vadinti save daugiau melomanu negu dydžėjumi, tačiau jo pasirodymai nuolat stebina netikėtais ir spalvingais muzikiniais potepiais.

Įėjimas į oficialų teatro festivalio “Sirenos” klubą nemokamas.