Hard Ton Live @ Havana Social Club, spalio 22 d.

Pagal Erosmus mainų programą italų artistas Hard Ton atwaro pasirodyti į Vln.

„Man pasakė, kad tai ne gėjų klubas ir kad gali būti visokių reakcijų.

Nusprendžiau pasirodyti su visą kūną dengiančiu sceniniu kostiumu su užtrauktuku lūpų zonoje. Ratukai simbolizuoja daug ką (ekstazė, lyčių simboliai, balls, angos, orgazmas, onanizmas, orgija, oralinis, dūmai). Šitas kostiumas dabar mano feivorit, nes jis ne tox vulgarus kaip šitas arba šitas, be to, jis tox JAUKUS, primena pižamą, namų židinį ir t.t.

Lėktuvas vėlavo pusantros valandos, bet pasakiau organizatoriams, kad nepulsiu dainuoti uždusęs. Pasivaikščioti po miestą nebuvo galimybės, tik pastebėjau, kad visur tamsu ir šalta.

Mėgstu prieš savo pasirodymus pasidairyti po klubą, kad pajusčiau atmosferą. Bet šitam klube (jis vadinasi Havava, jei neklystu) visi buvo labai jauni, liekni ir be barzdų, todėl aš iškart iškritau iš konteksto. Pastebėjau, kad barmenai ir kai kurie tūsuotojai buvo užsitepę ant veido mano spalvų chromogramą, reiškia – pasiruošę PRIIMTI MANE.

Žmonių buvo skystokai, bet daugėjo. Didžėjai varė biškį nuobodų neo-disco, pagalvojau, kad mano disco kietesnis. ARE YOU READY TO HANDLE MY HOT AND SHINY DISCO BALLS?

Iš akies suklasifikavau dalyvius. Daug jaunų drovių gėjų (mano gaydar neklysta) – seksologijos pirmakursiai? Atrodo drovūs, nes apsirengę konservatyvių spalvų drausmingai madingais skudurėliais, o jų žvilgsniai – atsargūs ir įtempti. Ta nekaltybė mane užvežė ir nuteikė sentimentaliai. Mane netgi apėmė kažkokia rudeniška melancholija (ruduo nėra mano feivorit sezonas). Pasijutau senas. Savo tūsuose tūsinuosi su panašiais į save. Nusprendžiau pakeisti programą ir sudainuoti daugiau jausmingų dainų. Pagavau vieną jauną žvilgsnį ir pajutau, kaip mano kūną užplūsta šiluma.

Mano propaguojamos ekstravagancijos klube mačiau nedaug. Vienas dalyvis buvo su nesveikai plačiu ružavu disco stiliaus šlipsu, simbolizuojančiu-savaime-aišku-ką, dar buvo vienas su aptemptais šortais ir keletas dalyvių ryškiais rūbais. Pastebėjau ir raumeningų spintos tipo vyriškių. Bandžiau įsivaizduoti tokį šalia savęs.

Mano pasirodymas prasidėjo labai vėlai, bet publika neatrodė apšilusi. Vienu metu netgi visi išvis NUSTOJO ŠOKTI IR LAUKĖ. Manęs.

Klubas didelis, 2 aukštai, 3 rūmai – man buvo neramu, kad žmonės pabėgs nuo manęs. Podiumas buvo toks trumpas ir plonas, kad buvau visiems pasiekiamas ranka. Fanai susigrūdo prie pakylos, bet už jų mačiau tuštumą. Kažkiek dalyvių pabėgo. Bet mano fanai GEIDĖ MANĘS. Pajutau gerą vaibą.

Biškį nervavo įkyrūs paparaciai. Kažkas įkišo kamerą man tarp kojų ir filmavo IŠ APAČIOS. Ant pakylos atsirado biškį į mane panašus vyresnio amžiaus jaunuolis ir lindo bučiuotis.

Kadangi buvau sentimentaliai nusiteikęs, galvojau: JŪS VISI, ČIA SPIEGIANTYS IR TIESIANTIS SAVO GAŠLIAS RANKUTES Į MANE – AR JŪS PASIRUOŠĘ PASIDALINTI SU MANIMI ŠILUMA IR TIKRU JAUSMU – TOKIU DIDELIU KAIP AŠ, IR AISTRA – TOKIA GALINGA KAIP MANO ŠIKNA?

Mano pasirodymas buvo trumpas, bet įspūdingas (ne ilgis svarbiausia). Neleidžiu sau nusipiginti, o jie negalėjo sau leisti ko nors ilgesnio.

Likusią nakties dalį iki pirmųjų gaidžių praleidau su savo antrąja puse, kuris visur mane lydi, bet akyse man stovėjo tie nekalti liekni lietuviai, jų drovios šypsenos ir žydros akys. Ši naktis užgavo manyje kažkokią jautrią stygą. Užmigau patenkintas, kad pasidalinau šiluma su tais šiauriečiais.“

Apie ateinančio penktadienio, spalio 29-os, “Hard Ton” afterį + daugiau foto: čia.