2021 January

Timid Kooky singlas iš būsimo albumo: pasiruoškite žygiui į savo ego viršukalnę

Grupė „Timid Kooky“ verčia naują puslapį savo kūryboje – pristato singlą „Pats Sau“ iš šių metų pavasarį išleidžiamo minialbumo „Baby Be My Spiderman“. „Daina „Pats Sau“ yra išsilaisvinimui iš savo paties gniaužtų. Pasiruoškite žygiui į savo ego viršukalnę, skrydžiui virš […]

Uršulės Bartoševičiūtės queer Šekspyras ir kiti atradimai

Dramaturgijos ir teatro bandymų erdvės „DramaTest“ atviras kvietimas laukia režisierių paraiškų. Jo metu atrinkti dalyviai prisijungs prie dar trijų projekto rėmuose kursiančių režisierių, tarp kurių – lapkričio mėnesį Vilniaus mažajame teatre premjerą „Sprendžiant Hedą“ pagal Jono Kleino pjesę pristačiusi jaunosios kartos režisierė Uršulė Bartoševičiūtė.

Menininkų kalendoriai 2021

Keturi menininkų Gedimino Akstino, Elenos Narbutaitės, Roberto Narkaus ir Ievos Rojūtės bei dizainerio Vytauto Volbeko sukurti kalendoriai – tai plakatai, kuriuose vienu žvilgsniu galima aprėpti visus 2021-uosius metus. Kalendorių popierius puikiai tinka užrašams; kiekvieno jų išleista po 50 vnt. Visi šie menininkai gerai pažįstami Vilniaus meno scenoje, yra surengę ir dalyvavę daugybėje parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Black Water siurprizas: vietoj planuoti vieno – du nauji kūriniai

Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ pristato sparčiai populiarėjančios grupės „Artfcl“ kūrinio „Drawn In(to) Soundscape“ remiksą. Tai vienas iš 11 skirtingų Lietuvos elektroninės muzikos prodiuserių sukurtų remiksų, dedikuotų naujam „Artfcl“ albumui „Hands On Artificial“. Iš viso „Black Water“ naujam „Artfcl“ albumui […]

Sauliaus Mykolaičio spektaklis „Miestas“ atgimsta online erdvėje

„Miestas“ pagal Jevgenijaus Griškoveco pjesę buvo priešpaskutinis šviesaus atminimo aktoriaus ir režisieriaus Sauliaus Mykolaičio pastatytas spektaklis. Jį suspėta parodyti vos 16 kartų. Jau nuo šio penktadienio, sausio 22 d., „Miestas“ atgims OKT/Vilniaus miesto teatro rengiamame online spektaklių cikle, kurio metu žiūrovams bus pristatyti geriausių spektaklių įrašai.