2021 January

„Palanga Street Radio” programa „Terpė”

„Palanga Street Radio” pristato radijo turinio programą „Terpė”, sukurtą ir transliuotą 2020 metų spalio – gruodžio mėnesiais. 39 valandų trukmės audio turinį sudaro: mėnesinės pokalbių laidos kultūros tema: „Korekcija”, „Moonshot”, „Synesthesia”; bei mėnesinės muzikinių selekcijų laidos: „Celeste Selects”, „Cosmo Kramer”, „Decaying Foundations”, „Dirbtinė Atranka”, „Flights of Fancy”, „Hyper Maximus”, „Longstreets” ir „Lukas Plevokas”.

O. Koršunovas apie „Oidipą karalių“: žiūrėjome į porą konkrečių tuometinių politikų

„Sofoklio pjesė „Oidipas karalius“ – tai ne tik tobuliausia tragedija teatro istorijoje, tačiau, mano galva, ir pirmasis detektyvas“, – taip vieno didžiausių ir ryškiausių savo teatro pastatymų kūrimą prisimena Oskaras Koršunovas. Būtent šis spektaklis bus jau trečia OKT/Vilniaus miesto teatro rengiamo online spektaklių ciklo dalis, kurio metu žiūrovams bus pristatyti geriausių pastatymų įrašai.

Autobiografijoje E. Snowdenas atskleidžia, kodėl paviešino valstybės paslaptis

„Esu Edwardas Josephas Snowdenas. Kadaise dirbau vyriausybei, dabar tarnauju visuomenei“, – šiais žodžiais knygą „Įrašas visiems laikams“ pradeda buvęs Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) ir Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) darbuotojas, atskleidęs visuomenei JAV valstybės paslaptis. Vienų laikomas informatoriumi, kitų – kovotoju už privatumą, E.

Rašytojų ir kino režisierių pokalbiai ketvirtadienio vakarais

Kokiomis temomis kalba šių dienų kino ir literatūros kūrėjai? Kaip savo pasakojimams jie pasitelkia skirtingas medijas? Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka kartu su kino mokykla „Youngblood“ pristato virtualių kino ir literatūros susitikimų ciklą „Literatūros ir kino dialogai“, kurių metu apie savo kūryba kalbės šiemet Metų knygos rinkimams nominuoti rašytojai bei žinomi kino režisieriai.

Timid Kooky singlas iš būsimo albumo: pasiruoškite žygiui į savo ego viršukalnę

Grupė „Timid Kooky“ verčia naują puslapį savo kūryboje – pristato singlą „Pats Sau“ iš šių metų pavasarį išleidžiamo minialbumo „Baby Be My Spiderman“. „Daina „Pats Sau“ yra išsilaisvinimui iš savo paties gniaužtų. Pasiruoškite žygiui į savo ego viršukalnę, skrydžiui virš […]