2022 February

Nauja Garbanotas daina skelbia netrukus pasirodysiantį albumą

Prieš pat išleidžiant jau penktąjį grupės albumą, „Garbanoto“ nariai su klausytojais dalinasi viena jo dainų „Sailing“. „Kažkada sodinom medį jūroje, tada su juo augom, leidom šaknis po vandeniu, kėlėm šakas į dangų, dabar apie tai dainuojam“, – dainą pristato muzikantai. „Sailing“ […]

„Boksas“ – ilga kelionė, siekiant parodyti kovos kainą

Jau kovo 3, 4, 5, 6 dienomis Lietuvos nacionaliniame dramos teatre įvyks spektaklio „Boksas“ premjera. Dramą apie dviejų kartų sportininkus parašė Laurynas Adomaitis ir spektaklį režisuojantis Antanas Obcarskas. Spektaklyje vaidina Laurynas Jurgelis, Gediminas Rimeika, Giedrius Savickas, Marius Repšys ir kiti. Artėjant premjerai Daiva Šabasevičienė kalbina „Bokso“ scenografę Lauryną Liepaitę, kostiumų dailininką Juozą Valentą ir kompozitorių Rolandą Venckį, dar žinomą kaip Innomine.

„Pelikanas“ režisierius Naubertas Jasinskas klausia, ar vis dar reikalinga šeimos samprata?

Kas yra šeima? Ar jos klasikinė samprata vis dar funkcionuoja? Ar atėjo laikas naujai sampratai? Atsakymų į šiuos klausimus premjeroje „Pelikanas“ ieško režisierius Naubertas Jasinskas, atspirties tašku pasirinkęs švedų klasiko Augusto Strindbergo pjesę. Spektaklio premjera – jau kovo 8 d., OKT/Vilniaus miesto teatre.

Urkainos fronte nieko naujo?

[ tekstas pirmą kartą publikuotas 2014 m. kovo 13 d. 12:30 ] Nors daugelis mūsų politinius įvykius linkę nurašyti prie nepatogių temų, kurių kompanijoje geriau neliesti, apie Ukrainą, bent jau feisbuke, kalba daug kas. Kažkaip labai jau primena mūsų situaciją […]

Naujas kino festivalis pristato tolimų kraštų klasiką ir žada unikalias patirtis

Kovo 1–6 d. „Skalvijos“ kino centre pirmąkart vyks tarptautinis kino festivalis „Film O’Clock“. Šešiose toje pačioje laiko juostoje esančiose šalyse – Lietuvoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir Egipte – vyksiančio festivalio programoje pristatoma šių šalių kino klasika ir šiuolaikinių kūrėjų trumpo metro filmai.