Authors Justas Vaitkevičius

Džiunglių daktaras visada džiunglėse

Pastaraisiais metais ketvirtadienis Vilniuje = “Rastadienis”. “Pietų parkas”, “Trip”, “Gluck”, “Loftas” hostino šį renginių ciklą. „Rastadienių“ skaičius jau perkopė 120, ir šis faktas neoficialioje Lietuvos reivo rekordų knygoje turėtų stovėti jeigu ne pačiame topo viršuje, tai visai netoliese. Su juo galėtų lygintis nebent įvairiose vietose taip pat ketvirtadieniais vykę legendiniai “Fishday” ir dar kelios serijos.

Žemais dažniais grūdintas Submotion Orchestra džiazas

Tai prasidėjo bažnyčioje. Anglijos Lydso miesto Meno taryba sugalvojo, kad Jorko katedroje, – didžiausioje Šiaurės Europoje, – gerai skambėtų gyvas dubstepo koncertas. Ėjo 2009-ieji, šis stilius buvo madoje. Užsakymo sukurti muziką ėmėsi Lydse garsėjęs didžėjus, prodiuseris, klasikinį išsilavinimą turintis muzikantas […]

Gyvenimo projektas Deeper Upper

Jie aplenkė 3000 grupių ir finale Paryžiuje, – nepaisant to, kad, anot pačių muzikantu tai buvo blogiausiai įgarsintas pasirodymas, – paėmė pirmą vietą „EuroMusic Contest“ konkurse. Maždaug alternatyvioje „Eurovizijoje“, kuri buvo transliuojama 88 šalyse internetu. Už prizą gavo įrašų sesiją Graikijos Santorini saloje esančioje, prabangų poilsį ir darbą derinančioje „Black Rock“ studijoje [http://www.blackrock-studios.com/].