Authors Muk

OreCast 213: 4/3 w/ Muk – The Machine Started To Flow…

Lapkričio 21 d. Anykščių kultūros namuose kompanija Moontrix organizuoja įspūdingą koncertą “The Machine Started To Flow Into A Vein Special”: iš UK atvyksta ex-Coil narys Thighpaulsandra, prieš mėnesį išleidęs monstrišką 3 LP albumą. Šio kūrėjo muzika skamba mažų mažiausiai keistai: simfoniai pasažai pereina į laužytus eksperimentus, toliau – į progresyvų roką ar… Lietuviškas support’as nuo OBŠRR, Lys ir Skeldos.

OreCast 211: 4/3 w/ Muk – Guolis (feat. Marek Wojda)

Kieme mergaitė matuoja medį. Kažkas galvoje matuoja atstumą nuo smilkinio iki smilkinio. Anksčiau, kai suktis į guolį atrodydavo baisiai nepelnytas veiksmas – tas pats kažkas mėgdavo įtempti styga per krūtinę, nuo vieno peties iki kito. Pilnatiena nušviečia rudeniu parudavusį ir papilkusį Centrą, Vilniaus guolių guolį.

OreCast 210: 4/3 w/ Muk – Radio JPN (feat. Mario Moretti)

Pora dešimtmečių atgal, Andrius, geriausiai žinomas po Mario Moretti pseudonimu, buvo talentingas vaikis, kuris ėjo į muzikos mokyklą, kad išmoktų groti sintezatoriais. Didelei laimei, jo mokytojas supažindino su tokiais gražuoliais kaip Juno-106, DX7 bei sovietiniais jų pusbroliais Venta, Elektronika ir taip toliau.

OreCast 209: 4/3 w/ Muk – Pilnatis (feat. Patricia Kokett)

Štai  ( ( ( O ) ) )reCaste – Jakšto gete esančio Liudo Vasario studio nariai koketuoja su Raudonąja pilnatimi. Nežinau, kiek iš jūsų pajuto palengvėjima šiai atsitraukus, bet, manau, visų – tikrų ir įvaikintų – lunar atžalų stygelėmis buvo smarkiai  pagriežta praeitą savaitę.

OreCast 206: 4/3 w/ Muk – Goa Beach ’86 (feat. Carol)

Išmušus pirmosioms rudens dienoms siūlome nusikelti į Indiją, Goa. Be juokų. Negana to, į sweet sweet 80s, kurių pastaruosiu 5 metus visi ilgėjomės ir projektavom ant kiekvieno kampelio. Vienas toks gana harsh-sintezatorinių-80s fanas – Karolis Budreckas aka Carol, kurio mixas šįkart skamba antroje 4/3 w/ Muk dalyje.