Authors Dzhanini

SunSay@Mokytojų kiemelis

Mergaitės nemirksėdamos, pabudintos iš kiečiausio miego atsakydavo, kad jų mėgstamiausia grupė – 5’nizza. Ir kurgi negali nepatikt du kūrybingi išvaizdūs jaunuoliai, kurie eina prieš muzikinę pop srovę ir dainuoja melodingai, o kartais labiau chuliganiškai, bet visada nuoširdžiai ir taip minimalistiškai, tarsi čia pat gatvėje galėtum tokius sutikti.

Žongliravimo poezija teorija ir praktika

Po performanso “nunu” premjeros pakalbinau Gabrielę Labanauskaitę (G), Žygimantą Kudirką (Ž) ir Darių Jurevičių (D) apie jų naują projektą ir kūrybą.

Recoil ir Architect@Forum Palace

Kažkada Alanas Wilderis dėjęs pamatus DM garsui ir mažiau populiariai Recoil sintetikai šiandien šypsojosi nuo pulto, retkarčiais išgerdavo alaus ir diktavo nerūpestingą madą daryti šou kojoms drąsindamas tingius lietuvius prisijungti ir šokti pagal naujuosius ritmus ir ankstyvuosius Recoil ir DM semplus.

Menų laboratorija “Propaganda” ir kiti eksperimentai

Rimtautas aka Thrigger pasakoja apie naująjį klubą, o taip pat apie neseniai pagreitį įgijusįos repeticijų ir įrašų studijos „Muzikos laboratorija“ veiklą, grupes su kuriomis groja, pagonybę ir kt.

Pievos – Paprastas pasaulis (Dangus, 2010)

Grupę Pievos žino kiekvienas ausylesnis Mėnuo Juodaragio lankytojas, o ir nemažai kitų melomanų. Jei ši grupė galbūt kam nors asocijuojasi su gotais ir daina „Sesuo mirtie“, tai perklausius jų naująjį albumą „Paprastas pasaulis“ visas juodumas išsisklaido.