Authors Vidas Černiauskas

Fever Ray “compensuoja”

Karin Dreijer veiksmai muzikos pasaulyje ryškūs nuo pat 2002-ųjų proveržio “Heartbeats” su The Knife iki naujausio albumo “Plunge”. Sesers ir brolio duetas ilgai slėpė savo tapatybes po kaukėmis, nepasirodydavo apdovanojimų ceremonijose, koncertuose negalėdavai būti tikras, ar matai juos ar jų antrininkus.

Ritminės poezijos vakaras su Ghostpoet

Šiuo metu Ghostpoet turo autobusai jau turėtų būti Varšuvoje, tuo tarpu Vilniaus publika, nespėjusi atsigauti po vakarykščio Obaro Ejimiwe ritminės poezijos vakaro, jau ruošiasi Archy Ivan Marshall, geriau žinomo kaip King Krule, pasirodymui. Ghostpoet atvažiavo į Lietuvą pirmą kartą po vizito legendiniame “Satta Outside” festivalyje 2011-aisiais.

“Open’er 2017” (foto)

Mūsų akredituotas fotografas Vidas Černiauskas parvežė vaizdų iš Lenkijoje pasibaigusio festivalio “Open’er”. Kaip jau įprasta, didžiausias regiono vasaros muzikos renginys pažėrė gausybę muzikos nuo naujokų iki patikrintų veteranų… Žiūrim. Šiemet Gdynės Kosakovo oro uosto laukus drebino: Radiohead, ką tik Rygoje atgroję […]

IAMX šėlsmas Lofte

Didžiosios Britanijos rokeris (šiuo metu berlynietis) IAMX pirmadienį Lofte surengė pirmąjį pasirodymą Lietuvoje. Į elektroninį roką bei lyriškesnius ritmus įtraukiantis atlikėjas surinko pilną Loftą, o savo energingu audiovizualiniu pasirodymu be vargo išjudino visus – net ir be apšildančios grupės. Dar pasirodymo pradžioje nuskambėjo vieni populiariausių grupės kūrinių (tarp jų ir “Happiness”), tačiau vakarėlio tempas nesilpo visą vakarą.

Knygų mugė 2016

Nors Ore.lt ne itin žavisi mugės formato renginiais, šių metų Vilniaus knygų mugės muzikinė programa įtikino apsilankyti joje net ir tokius užkietėjusius skeptikus. Knygų ir toliau eisime ramiai medžioti knygynuose, bet Muzikos salės sėdmaišius trinsim visas keturias mugės dienas. Atidaryta dar ketvirtadienį, Knygų mugės Muzikos salė trumpų muzikinių pasirodymų susuko per trisdešimt.