Authors Reda Riepsaite

“Galapagai” 2017 flashback

“Galapagai” 2017 buvo mano pirmas kartas “Galapaguose”. Vietomis nepatogu, kartais net skauda <ausis>, tikėjaisi lyg ir ne to. Bet visumoje lieki kind of patenkintas. Šis festivalis – trumpa dviejų dienų kelionė per jaunosios publikos klausomos muzikos skalę nuo A iki […]

Recondite: “Jei kursi dėl karjeros, esi pasmerktas”

SCROLL DOWN FOR ENGLISH Elektroninės muzikos biblijos „Resident Advisor“ šlovinamas didžėjus Recondite jau kelerius metus įrašytas į „Best Live Act“ sąrašo topą. Šia karūna pats Recondite (tikrasis vardas – Lorenz Brunner) nesididžiuoja ir laiko tai subjektyviu ir laikinu dalyku. Bet […]

Blue Foundation: „Blood Moon“ – mano klaidos ir nesėkmės”

Tobias Wilner – talentingas menininkas, muzikos takelių kūrėjas ir grupės Blue Foundation idėjinis lyderis. Jau septyniolika metų gyvuojančios grupės prisijungusiems ir išėjusiems nariams suskaičiuoti nepakaktų pirštų, tačiau, kaip pats Tobias sako – per tuos metus grupė beveik nepasikeitė. „Tiesiog visada darėm tai, kas mums patinka“.

Elektronikos kūrėja Jessy Lanza ragina nebijoti moteriškumo

„BBC Radio 1“ rezidentė, elektroninės muzikos atlikėja iš “Hyperdub” leiblo, Jessy Lanza galėtų būti tavo kiemo draugė ar klasioko pusseserė. Artumo ir paprastumo aura, sklindanti nuo kanadietės, intensyviu muzikos ritmu užgožiama, tikriausiai, tik skambant jos muzikai. Elektroninių R&B ritmų atlikėja ir vokalistė, studijavusi džiazo teoriją, dabar muzikuoja gimtajame Hamiltone, Kanadoje.

„Sketch Up“ 15: Juli Jah

Kai lankiausi Minimal Bar vakarėlyje Berlyne, nė nemaniau, kad vos po savaitės kalbėsiu su lietuve, šio baro sienas flamingais išpaišiusia menininke Juli Jah. Juliana Žamoit (visiems žinoma kaip Juli Jah) – Berlyno lietuvė, iliustratorė ir techno muzikos mylėtoja (kaip ir priklauso berlyniečiui).