Authors Domininkas Kunčinas

Talinas ir jo ne vien muzika

Pastaraisiais metais įvairias progas norisi išnaudoti čia-ir-dabar, nes nebėra prabangos atidėti viską vėliau. Ypač kai kalbama apie masinius renginius užsienyje. Ši situacija suteikė papildomo impulso vėl apsilankyti Taline, nepaisant skeptiško požiūrio į “vitrininius” muzikos verslo expo. Ir įsitikinti, kad Tallinn Music Week net ir tokiomis sudėtingomis sąlygomis netapo Tallinn Music Weak.

Intriguojanti Akli nežinomybė

Jei šiemet būtų vykęs Lietuvos gitarinės (ir ne tik) muzikos forumas “Devilstone”, kauniečių trio Akli būtų galėję tapti vienu ryškiausių jo žybsnių. Pernai išleidusi skambų debiutinį albumą “Taika”, grupė pasirodė devilstouno mini-me versijoje “Popskull”, tačiau šiemet išsiplėsti Dainuvos slėnyje neturėjo galimybės – dėl visiems žinomų priežasčių Anykščiai jau antrus metus praleido be velnio akmenų.

Monikaze peršoka į kitą lygį

Kompozitorė, elektroninės muzikos kūrėja ir atlikėja Monikaze (Monika Zenkevičiūtė) pristatė naują singlą “Jump A Lie” iš būsimo EP “Waste of Space”, kurį išleis tarptautinį pripažinimą pelniusi įrašų kompanija iš Jungtinės Karalystės “Moshi Moshi Records”. Monikaze lietuvių elektroninės muzikos mėgėjams – […]

Ement ir jo tonizuojantis “Metatone”

Pastaruoju metu Ement vardas mirga daugelyje svarbiausių šiurkštesnės šokių muzikos renginių, o rugsėjo pabaigoje naujai įkurtas leiblas “PZ Records” išleidžia šio prodiuserio albumą “Metatone”. Pirmąjį albumo kūrinį “How Much Is Too Much” pastebėjo ir savo radijo laidoje “Whitenoise” jau pagrojo Dave Clarke.

Nekonkretus elektroninės muzikos siužetas Teatre

[ parengta bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos informacijos centru ] „Vėlyvas metas, tamsu, blykčioja stačiakampių pramoninių pastatų šviesos. […] Atėjo metas sukrečiančiai industrial-techno-electro dozei su baltiškais prieskoniais. Magiška.“ Taip muzikos festivalis „Electric Orpheus“ Bulgarijoje pristato Teatre iš Lietuvos. Intensyvios elektroninės muzikos […]