Authors Domininkas Kunčinas

#TMW2022: Oleme koos!

Dar prieš tris mėnesius didžioji dauguma muzikos pramogų verslo atstovų, prakalbus apie politiką, kratė galvas ir sakė su tuo neturintys nieko bendro. Šiandien visi kone privalo (nors, tarkim, Shortparis agentūros atstovė sakė, jog ši grupė niekam nieko neprivalo) pasirinkti juodą arba baltą, o atspalviai išvis panaikinti.

Lapkričio Dvidešimtosios Orkestras – (su)keistos estetikos

[ parengta bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos informacijos centru ] Vieną saulėtą 2020-ųjų rugsėjo dieną Žemaitės skvere Vilniuje buvo pastebėtas neįprastas sujudimas – būrelis vaikinų derino instrumentus ir garso aparatūrą, o netrukus prie jų prisijungė sceniniais kostiumais pasipuošę Lietuvos žemės ūkio […]

Roughly Human apie jauno žmogaus dualizmą

Dar prieš karą gavome laišką: “Esam ganėtinai nauja grupė Roughly Human, grojam kažką iš emo/post-hardcore pusės. Dabartine sudėtimi pradėjom groti 2020 metų antroj pusėj, per tą laiką spėjom pagroti festivalyje “Oxymora” ir surengti koncertą XI20 su dadcap. Taip pat paleidome singlą su klipu ir penktadienį išėjo praeitų metų pavasarį įrašytas albumas “On Edge”.

Kūnas “Opiume”, o smegenys “Sameheads”

Kas išlindo pirmiau — galva ar kiaušinis? Balandžio pirma, bet mes tikrai nejuokaujame. Po sunkiai pamirštamo nuotykio Vingio parke, Berlyno subkultūros institucija “Sameheads” ir Vilniaus šokių aikštelės ju(o)dintojai “Juoduomenė” surėmė galvas dar vienam smūginiam kolabui. Spoiler alert: virtuali realybė, šiuolaikinis menas, radijo pasirodymai ir viską vainikuojanti naktis su monumentaliu lainapu.

Sociopolitiniai Mary Ocher klimatai

[ SCROLL DOWN FOR ENG VERSION ] Vilniaus (sub)kultūros centras “Empty Brain Resort”, liaudyje vadinamas “EBR’u” ar tiesiog “Vitebsku”, pasižymi savo nuotykingos muzikos programa. Kovo 31-ąją joje numatytas charizmatiškosios dainininkės, performerės, poetės ir vaizdo menininkės Mary Ocher pasirodymas, prieš kurį […]