Authors Domininkas Kunčinas

Kabinetas w/Monikaze

Kiekvieną mėnesį “Radio Vilnius” eteryje “Ore” redaktorius kuruoja “Kabineto” posėdžius. Šįkart sudėdome pasikalbėti su naują albumą “Weakness” išleidusia avant-pop elektronikos kūrėja Monikaze, kurios karjerą sekame nuo pat pradžių. Ankstesni pokalbiai: “Monikaze ir jos netyčia užloopinti garsovaizdžiai” (2019) ir “Monikaze peršoka į kitą lygį” (2021)

Kur neša Loros Kmieliauskaitės kūrybinės srovės

Smuikininkė ir šiuolaikinės muzikos atlikėja Lora Kmieliauskaitė, nuolat ieškanti netikėtų sąskambių ir tarpžanrinių patirčių, prieš iškeliaudama į Niujorką, pristatė albumą “Nerti”. Tai – eksperimentinės ir šiuolaikinės klasikinės muzikos lydinys, kurio pirmajame plane – smuikas, transformacijose su elektronika, balso improvizacijomis, noise estetiniais sprendimais ir lauko įrašais.

Čiūčela: bendruomeninis atstumtųjų raganų sąlėkis

[SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION] Netrukus Vilniuje gros post-, math– ir noise-rokų labirintuose vinguriuojantis duetas Nyos iš Suomijos. Įtakoti tokių gigantų kaip Sonic Youth ir Russian Circles skambesio, nugludinę tarpusavio sinergiją iki maksimumo ir turavę su tokiais vardais žanrų laužytojais […]

“Kabinetas” w/ Akli

Kiekvieną mėnesį “Radio Vilnius” eteryje “Ore” redaktorius kuruoja “Kabineto” posėdžius. Šįkart sudėdome pasikalbėti su naują albumą “III” žadančiais kauniečiais Akli. 120 minučių skirtų progresyviai ir ieškančiai lietuviškai muzikai bei jos procesams. Pirmoji valanda skirta pokalbiams su įvairiais scenos veikėjais, o […]

Menininkų psichinė sveikata su “Kažkas Čia Nedera”

Už kelių dienų pasirodys pirmasis menininkų psichinės sveikatos tinklalaidės „Kažkas čia nedera“ epizodas. Šio projekto tikslas yra kaip įmanoma svariau prisidėti prie psichinės sveikatos edukacijos meno kūrėjų tarpe. Laidos idėjos autoriai ir kūrėjai Vaidas Bartušas ir Eglė Radavičiūtė kartu su psichikos sveikatos specialistais ir meno kūrėjais ieško būdų, kaip gyventi su nerimo, atidėliojimo, savivertės trūkumo (apsišaukėlio sindromo), perfekcionizmo, ateities baimės ir depresijos atvejais.