Authors Domininkas Kunčinas

Cheri ir jos alfa moterų istorijos

Nors su Cheri esame keliskart susidūrę beksteidžuose ir prasukę tą pačią suktinę, iki šiol jos “Ore” nebuvo. Ir dabar ji čia atsirado ne dėl pažinčių ar privalomos lyčių lygybės kvotos, o todėl, kad išleido riebiai skambantį minialbumą “11:11”. Jei mėgsti Missy Elliott, Timbaland, Ciara, Lil Kim, Lauryn Hill, Britney Spears ir panašų skambesį, atsuk žemų Vilniaus bytams.

Filmik – lingwistyka wilenska

Periodiškai bandome įbristi į lietuviško repo vandenis. Prieš kelis mėnesius išsamiai pasėdėjome su Mesijumi, o kiek anksčiau bandėme prakalbinti vieną žinomų Lietuvos pogrindžio vardų, tačiau jis atsisakė: “Pas mane dažnai keičiasi dalykai ir šiaip vis nedasakau kažko”. Respekta, bro už atvirumą, o šiandien kalbamės su wilensku reperiu Filmik.

Artiomas Burcevas ir jo postpankinis “Sierpien”

[ SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION ] Jei turi alergiją postpankui, toliau geriau neskaityk, nes šis žanras čia bus minimas ne vieną ir ne du kartus, o pašnekovas pokalbiui buvo rastas kelis tūkstančius melomanų vienijančioje FB grupėje Post-punk community Lithuania. […]

Sinage – nuodėmė būti kitokiu

Pirmasis signalas iš nuodėmių amžiaus mūsų galaktiką pasiekė 2015-aisiais, kai “triukšmingais sintetiškais garsais atlikėjas Sinage (dar žinomas kaip Karolis Čepas) įsiveržė į muzikinę erdvę, jungdamas industrinį skambesį ir rave muzikos formas” savo debiutiniame albume „Labirintas“. Kaip sakė pats kūrėjas, mažos revoliucijos neleidžia jokiai sistemai suvienodėti ir tapti viską kontroliuojančia.

Išorinės ir vidinės Judu nuorodos

Pernai teko lankytis OKT spektaklyje “Žmogus iš Podolsko”, o po daugiau nei metų “Ore” pasidalino Judu kūriniu “Viskas juda aplink”. Kas bendro tarp šių dviejų reiškinių? Juos sieja žmogus iš Švenčionėlių – Šarūnas Zenkevičius. Spektaklyje jis vaidina milijos nuovadoje atsitiktinai atsidūrusį jaunuolį iš pilko Maskvos priemiesčio, o Judu kartu su Domantu Storuku kuria muziką. Įdomu, jog Nikolajus iš Podolsko taip pat domisi muzika, su draugais yra subūręs grupę, tačiau skirtingai nuo milicijos pareigūnų, mums Judu muzika skamba suprantamai ir artimai.