2022 July

Lietuvoje koncertuos dykumų bliuzo meistras Samba Touré

Rugpjūčio 2-6 d. į Lietuvą sugrįžta Malio muzikos legenda Samba Touré – vienas geriausių ir labiausiai įtikinančių šiuolaikinių Afrikos gitaristų bei vokalistų, šiais metais nuraškęs „Songlines“ geriausio metų atlikėjo titulą. Sekdamas širdies vedimu atlikėjas savo gyvenimo mokykla pasirinko muziką ir gavo galimybę mokytis iš geriausių – žymiojo dykumų bliuzo žanro garsintojo Ali Farka Touré.

Naujausias Garbonoto vaizdo klipas „Upė“ įamžintas 8 mm kino juostoje

Mintys apie šviesą, maudynės upėje bei visa tai užfiksavusi 8 mm kino juosta. Taip gimė naujausia grupės „Garbanotas“ daina ir vaizdo klipas „Upė“, kurie jau pasiekiami visiems grupės gerbėjams. „Daina „Upė“ prasidėjo begalvojant apie save kažkokioje laiko ir jausmų upėje, […]

Mari Katayama Kauno fotografijos galerijoje

Liepos 28 d. 18 val. Kauno fotografijos galerijoje bus atidaryta fotografės Mari Katayamos paroda, veiksianti iki rugsėjo 18 d. Parodos atidarymo proga menininkė praves turą po parodą. Renginys vyks gyvai ir bus transliuojamas Kauno fotografijos galerijos Facebook paskyroje (kaunasgallery.lt). Parodos atidarymo renginys vyks japonų ir lietuvių kalbomis.

Société Étrange keliauja be GPS

[ SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION ] Vieni atlikėjų, kurių nežinai ir kurie liepos pabaigoje pasirodys “pasidaryk pats” kultūros stovykloje “The Vaulting Pole of Braille Satellite” yra improvizacinio space kraut dub trio Société Etrange iš Prancūzijos. Prieš atvykdami į “Brailę”, muzikantai apgrojo savo naujausią albumą “Chance” nedideliame ture Prancūzijoje, Belgijoje ir Vokietijoje ir jau ruošiasi paskleisti savo “anestetikus” Grybų viensėdyje prie Sarių.

Egzotiški ir nuotaikingi P.Korėjos kolektyvo Ak Dan Gwang Chil koncertai

Liepos 25-26 d. Vilniuje ir Kaune egzotiškos Rytų muzikos mėgėjų laukia įdomi patirtis – į Lietuvą atvyksta daugybę apdovanojimų pelniusi grupė iš Pietų Korėjos „Ak Dan Gwang Chil“. Viena koja stovinti tradicijų pasaulyje, o kita – žaismingoje pop muzikoje, tarp mistikos bei nepaprasto linksmumo varijuojanti grupė įvardinama neeiliniu šamaniško funk, folk-pop žanru.