Authors Edvinas Grin

…kai tavo meilę bučiuoja kitas

WEARE18 yra Boyfriend aka Vytis Gruzdys, ir Jorge Cruz. Susitikę internete 2012 metais, jie dirba virtualiai tarp Vilniaus ir Čikagos. Tais pačiais metais perkuria Carly Rae Jepsen kūrinį „Call Me Maybe“. Įrašo keletą miksų ir albumų, kuria vaizdo klipus. Jų gerbėjų ratas plečiasi – nuo Tiesto vadybininko iki “New York Times” žurnalistės. Šių metų pradžioje išleidžia ketvirtą minialbumą „Dzin“.

Kinematografiška Dirty Beaches vienatvė

Dirty Beaches – tai kinematografiškas ’50-ųjų ir ankstyvojo rokenrolo įtakų persmelktas lo-fi garsas, rokabiliu alsuojantis baritonas, melancholijos, ilgesio ir vienatvės istorijos. Tai Alex Zhang Hungtai gyvenimas, įrašytas muzikoje. Gimęs Taivane ir užaugęs Havajuose, kur buvo išmestas iš savo pirmos metalo grupės, nes buvo „nepakankamai vyriškas“, Alex nesiliauja migruoti po skirtingus pasaulio miestus.

PROPAN iš Norvegijos: užsimerkti ir sekti paskui

Šeštadienį, spalio 12 dieną, kultūros bare „Kablys“ (Kauno g. 5, Vilnius) audiovizualinės poezijos festivalio TARP renginyje melomanų laukia gilus ir atmosferiškas skandinaviškų garsovaizdžių vakaras. Programoje net du duetai iš Norvegijos – multiinstrumentinis dviejų brolių projektas „Sturle Dagsland“ ir skirtingų pasaulio kultūrų inspiruota grupė, „Propan“, bei mūsuose taikos ir meilės himnų nešėjais vadinami „rok&dom”.

AVaspo: „po(st)-gastrolinių“ akimirkų koliažas

Neseniai grįžę po muzikinių gastrolių Europoje grupė AVaspo naują sezoną pradeda rugsėjo 9 d. Menų Spaustuvėje, kur pristatys užsienio žiūrovų puikiai įvertintą poezijos ir muzikos programą. Vis dar neužmirštais įspūdžiais iš gastrolių dalijosi grupės įkvėpėja Gabrielė Labanauskaitė ir VJ Simas Gineika.