Authors Elena Jarmoškaitė

Daniel Rossen – Silent Hour/Golden Mile (2012, Warp Records)

Nors nei iš Grizzly Bear, nei iš Department of Eagles jau senokai negirdėti, šių grupių siela, Daniel Rossen, 2012-ųjų pavasarį pristatė savo asmeninį produktą – EP Silent Hour/Golden Mile. Ir belieka dėkoti jo stipriai valiai, kad paskutinę minutę nepersigalvojo: įrašas neeilinis.

Björk – Biophilia (One Little Indian, 2011)

Kai ketveri metai laukimo pateisinami su švelniai pamišėliška elegancija. Šįsyk – panirus į oranžinį debesį ir blaškantis tarp kosmoso ir žemės.

Ewert And The Two Dragons – The Hills Behind The Hills (2009)

Grupės vasaros plane yra Positivus festivalis Salacgrivoje (su Lietuva reikalai taip pat dar neužrišti), o Ewertas ir du jo nepikti drakonai praėjusių metų gale išleido savo debiutinį albumą “The Hills Behind The Hills”.

Ore Grotuvas Gyvai @ Švyturio Menų Dokas 2010-05-21

Ore Grotuvo debiutas Švyturio Meno Doke: elektronizuota The Dominoes akustika, energizuoti Beware Apollo ir pankuojantys Next Door. Viskas vietoj, viskas laiku: alternatyva ima Klaipėdą.

FLAER @ ROXY, 2010-04-11

Nors tragiški įvykiai Lenkijoje grasino šiek tiek papilkinti esamą nuotaiką, atidavus tylią pagarbą, pagarba atiduota ir FLAER repertuarui. Su visais nesibaigiančiais šokoladų norėjimais, klykiančiom merginom ir rupūžėlom.