Authors Gintas Rožė

“Netikėti muzikos miksai” už komforto zonos ir su humoru

Lapkričio 21 d. (penktadienį) Kirtimų kultūros namuose startuoja renginių ciklas „Netikėti muzikos miksai“, kuriame įdomiausi Lietuvos muzikos veikėjai dėlios muziką, kurios paprastai niekada negroja. Idėja paprasta – kiekvienas renginio dalyvis sugalvoja muzikos temą-iššūkį, kuris atitenka kitam renginio dalyviui. Taip žinomam […]

Sunday Bug Special: 006 Ryklys

Emanuelis Ryklys – estetiškasis muzikos gurmanas, daug kartų rodęsis už DJ pulto įvairiuose neformaliuose renginiuose ir muzikos festivaliuose. Taip pat Ryklys yra vizualistų komandos „Rüt Rüt“ narys ir garsinio judėjimo „Bangos“ autorius. Ir tik visai neseniai Emanuelis atrado tikrąją savo aistrą – metė į šalį pomėgius bei dešimtmetį sūpuotą reklamos vadovo kėdę ir visas savo žinias, talentą, įgūdžius bei koncentraciją nuo tada skiria kavos entuziazmui. Per labai trumpą laiką jis tapo pirmosios Lietuvoje tarptautinės kavos konferencijos „Dark Times“ organizatoriumi bei „Crooked Nose & Coffee Stories” kavos manufaktūros įkūrėju ir savininku.

OreCast 176: Vladas Dieninis

Šįkart mūsų rubrikoje – Vilniaus publikai gerai pažįstamas Vladas Dieninis. Šiuo metu Vladas su grupe cutthroats įrašinėja pirmąjį singlą, kuriam video klipą kuria menininkas Tadas Karpavičius, su ta pačia grupe kuria muziką šokio spektakliui “Stiklo sodai”, kurį režisuoja Aira Naginevičiūtė, dirba su poezijos festivaliu TARP ir ruošiasi AVaspo premjerai – taksoplazminiam performansui “Gondii sindromas”.

Sunday Bug Special: 005 Ilius

Paulius Ilevičius skaitytojams jau pažįstamas –  prieš keletą metų rašė straipsnius ore.lt ir publikavo interviu su tų dienų alternatyvios muzikos veikėjais. Praėjus dinamiškai laiko atkarpai  Paulius vis dar paskendęs raštuose apie muziką, publikuoja savo atradimus ir analizes  žinomuose Lietuvos ir tarptautiniuose  muzikos leidiniuose.

Sunday Bug Special: 004 Ondula

Grįžkime atgal. 2013 – ųjų metų vasara. Neveikiančioje pionierių stovykloje “Ereliukas” pirmąkart įvyko kitokios (arba visokios) muzikos festivalis STRCAMP. Būtent ten mes pirmąkart išgirdome grojant Ondula. Tai buvo karštos saulės nupliektas sekmadienio vidudienis ir Ondulos grojami viražai ir intelektuali šokių muzika sukėlė visus ant kojų linijiniam atsisveikinimo šokiui.