Authors Avižiniai žiurkėnai

Nordic Audio Modern 2006 @ Vault

Prieš atgamindamas prieš pusvalandį skaitmeninėje erdvėje dingusius (“nepasitikėk niekuo”) pastebėjimus apie šį renginį, užsidedu naujausią Mogwai darbą “Mr.Beast”. Kalbant šiuolaikinės muzikos stilių apibrėžimais, tai turi mažai ką bendro, tačiau tai kas yra “kažkur anapus”… kitoks intensyvumas, bet panaši bendra garsų visuma, nusinešanti į su savim.

Vasaros festivaliai: Summerjam’06

Ore>net pastaraisiais metais vis kvietė važiuoti į legendinį Roskildės festivalį Danijoje, kur per didįjį savaitgalį galima gauti muzikos dozę visiems metams ir paskui stebėtis pačiu savimi: ir šitą mačiau, ir šitą, ir aną, ir net tą iš tolo mačiau. Roskildė yra kokybiškos ir skanios muzikos salotos, bet kartais norisi gryno skonio, be prieskonių.

Kablys benefit @ GreenClub

Žinai, kas yra fanzinas? Ne? Iš esmės tai – tas pats weblog. Aplinkoje prisikaupia įdomių minčių ar vaizdų, viską išdėlioji kompo ekrane (arba naudoji seną gerą “kirpk-klijuok” stilių) ir publikuoji internete arba ant popieriaus. Tai “pasidaryk pats” kultūros dalis. Dažniausiai nekomercinė, neperiodinė, neoficiali, nepriklausoma, subjektyvi žiniasklaidos priemonė.

METRO @ Arka

Šiaip mes mėgstam žiemą praleisti savo šiltame urvelyje, bet tokio įvykio negalėjom praleisti. Visas miestas jau kelis mėnesius kalbėjo apie tradicinį elektroninės muzikos festivalį “Metro”, o organizatoriai išdidžiai anonsavo apie 4 veiksmo sales ir, nerealu, bet net virš 20 vinilo ir potenciometrų meistrų. Bet kuris žiurkėnas, tai išgirdęs, susidomėjęs pakrutintų ūsą.