2014 December

Žilvino Roads “Insanitus”, “Lizdas” ir “Spartos” ilgesys

Naujo amžiaus pradžioje beribis Žilvino “Roads” Širkos, jo kolegų iš “K.U.B. Collective” ir kitų “knygnešių” entuziazmas padovanojo mums tokius renginius kaip įvairiaspalvis “Insanitus”, šviesaus atminimo “Spartakiada”, morališkai nunykusi “Tundra”, istoriniai “Terra” reivai ir kitus. Jie nežinojo, kaip ką daryti, bet negalėjo nedaryt, todėl darė. “Insanitus” šiemet persikėlė iš laikinosios į nuolatinę sostinę, tapo dar spalvingesnis ir didesnis.

OreCast 183: 4/3 w/ Muk: Kelionės

Labas. Su Jumis – Eglė. Muk. Pusė nemaraus Verslo Rizikos Rezervo dueto ir savarankiška blūdinėtoja nekasdienės muzikos tyruose. Nuo šiol – su kas-kelia-savaitiniais podcast’ais: pamąstymai, interviu, pranešimai, anonsai apie vietinius ir užmario vaibus. Bet, be abejo, pirmoje vietoje – muzika, cos without a song or a dance what are we? 4/3 – tai solidus vienetas su trupučiu daugiau.

ba. pristato antrąjį singlą ir kviečia į paskutinį pasimatymą šiemet

Ką tik koncertinį turą po Lietuvą surengusi indiroką, post-punk ir alternative stilių muziką grojanti grupė „ba.“ gerbėjams dovanoja dar vieną singlą iš debiutinio albumo „RASTI / PASIKLYSTI“. Singlas „Aš pats esi“ jau pelnė grupės mylėtojų dėmesį – žodžius mintinai jie dainuoja kartu su grupės lyderiu Benu Aleksandravičiumi.

Debiutiniame Jazzyvile albume – netikėta staigmena

Prieš mėnesį singlą „Colours“ („Spalvos“) išleidusi dainininkė Jazzyvile pristato savo debiutinį albumą „Destinations“ („Kryptys“). Pirmiesiems tūkstančiui klausytojų albumas dovanojamas visiškai nemokamai. Tiesa, klausytojų laukia netikėta staigmena, kurios sumanytoja pati atlikėja. Penkiolikos dainų kompiliacija „Destinations“ – šešerių kūrybinių metų vaisius. Vienose […]

Colours of Bubbles kviečia paremti… banko puolimą

Antrą šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26 d., šį penktadienį Šiaulių klube „Blic“ savo tradicinį koncertą fanams surengs grupė „Colours of Bubbles“. Muzikantai pusiau rimtai sako, kad kalėdinį koncertą rengia kasmet, nes tai vienintelė proga pamatyti ir išgirsti juos visoms ir visiems, tik per šventes grįžtantiems į Šiaulius.