Authors Gediminas Bartuška

28 gryni metai

Kirtimų kultūros centre vyko pankroko grupės dr.Green 28-ojo gimtadienio minėjimas kartu su Kanalizacija, Groja Magas ir keliais šimtais svečių. Kviečiame skaityti “seno reiverio” Kosto Pistoleto įspūdžius. Iniciatyvą #SeniReiveriai, Viniaus naršymo judėjimą ir dar aibę gerų dalykų galite paremti įmitusio panko […]

Deafheaven Varšuvoje

Amerikiečiai Deafheaven pristato savo ketvirtąjį albumą “Ordinary Corrupt Human Love”, kuriame toliau nagrinėja savo originalaus blackgaze gelmes. Akimirkos iš grupės pasirodymo “Hybrydy” klube Varšuvoje.

Triukšmo meistras Merzbow Vilniaus energetikoje

Vilniaus Energetikos ir Technikos muziejuje gyvą pasirodymą surengė noise muzikos karaliumi tituluojamas Merzbow iš Japonijos. Jis pasirodė kartu su būgnininku iš Vengrijos Balázs Pándi, plačiai žinomu free-jazz, metalo, avangardo ir experimental projektų dalyviu bei iniciatoriumi. Duetą apšildė lietuviškos industrial muzikos scenos flagmanas Girnų giesmės.

Devilstone 2017: laimučio kupinas festivalis

Pamenu, kartą paauglystėj tryniaus Anykščiuose, velniai žino, kodėl, velniai žino, kaip tai sutapo su ,,Velnio akmens“ festivaliu. Miestelį, švenčiantį savo šventę, prisikvietusį, lai atmintis neapgauna, Saulės kliošą bei Kastytį Kerbedį, užplūdo kerzuoti juodvarniai. Mačiau, kaip pagyvenusi moteriškė, būreliui tokių neįprastų paukščių sustojus už jos nugaros ,,Maximos“ eilėje, persižegnojo.

Paprika Korps ir jų naminis Babilonas

Prieš trejus metus mūsų kalbinti Paprika Korps – sunkiojo reggae apaštalai iš Lenkijos. Heavy reggae – „paprikų“ išpažįstama rastafariška “religija”, pasunkinta pankrokiniais būgnais, aštresnėmis gitaromis ir dub efektais. Šios nekasdienės garsų sintezės pasiklausyti “Lofte” susirinko keli šimtai žmonių. Paprika Korps Vilniuje koncertavo jau kelioliktą kartą ir yra išbandę daugelį Vilniaus scenų: “Balti drambliai”, “Artistų” kiemelis, “Bermudai”, “New Style”, “XI20”, “Intro”, “GreenClub” ir kituose.