Authors Inga del Norte

MTV VJ Search

Kas dar negirdėjote – MTV parduoda likusią laisvą VJ vietą! Kreiptis dėl pardavimo sąlygų derėtų į tą MTV darbuotoją, kuris atrodo skurdžiausiai. Image is nothing, thirst is everything, obey your thurst. Panašiai susiklosčiusią situaciją komentuoja ir „MTV Networks Baltic“ generalinio direktoriaus seksualioji asistentė Orinta:

Ian Pooley ir Sammy Jo @ Gravity

Transformuotas penktadienis „Gravity“ – ėjot pas Ian, išėjot iš Sammy vakarėlio? Į šokių aikštelę įgriuvau Vidžiui jau bebaigiant apšildantį vakaro setą. Dar ilgai „Kitoki“ veikėjas negalėjo atsiginti mergaičių liaupsių „Ian, you were excellent. Thank you thank you“… tai daug ką pasako, ar ne?

Stereo45 b-day @ Arka Gallery

Išsipustę, skrybeliuoti, skraidančiais drugeliais pilve ieškome VIP įėjimo į gimtadienį (tokie būna?). Dar keli drugelių sinchroniški suplasnojimai ir pakylame. Vėjo gūsis nuneša mus į eilės galą prie… „Mados infekcijos“ „afterio“ tualeto. Ten balsas už durų praneša „Tik abonentams“ ir garsiai nusijuokia. Ėėė, bėgame iš ten (lietuviški haute couture vakarėliai man niekada nepatiko), mirkteldami poetui Aleksandrui, kurį vėliau sutiksime tikroje „tūsofkėje“ (įdomu, jei nebūčiau mirktelėjus, ar būtų atėjęs?).

Lithomania @ Mulen Ružas

„Tai kaip Paryžius?“, – klausia manęs taksi vairuotojas. Paprašau patildyti muziką. „Tai ne Paryžius“, – laužyta kalba atsakau – „tai Lithomania“, – ir subtiliai nusišypsau. Sutrikęs vairuotojas pradėjo sukinėti galvą dešinėn ir atgal, kol pagalvojęs, kad aš juokauju, pradėjo: „A, Lithuania, yes yes, of course“.

Keep it real sąjunga

Kažkokie „Splinterlendai“, „Splinter imperija“, aibė projektų Londone ir Lietuvoje, artėjantis šokių muzikos festivalis, o jis dar teigia, kad gyvenimas sulėtėjo, darboholiškumas nežavingas ir ačiū Dievui. Mark Splinter pirmą kartą į Lietuvą atvyko prieš du metus, gyvena čia dar tik nepilnus metus, o jau spėjo tiek „prisidirbti“.