Authors Ingra Miler

Šamanai iš Turkijos BaBa ZuLa tiki skirtumais ir šaknimis

Prieš devynis metus trenkiausi nežinomais keliais per pusę Turkijos, kad išgirsčiau tuos, kurie vakar grojo Vilniuje, šiandien pasirodys Kaune (buvusiame Ryšių kiemelyje), o penktadienį šį save meno grupe vadinantį kolektyvą galima bus išgirsti ir pamatyti Palangos “Ramybėje”. Iškart po pirmo gyvo susidūrimo su BaBa ZuLa parašiau jiems laišką ir jau po poros dienų susitikome Stambule pasikalbėti apie muziką ir filosofiją, slypinčią už jos.

F!RE

Renginio anonsas skelbė : „Bus taip gerai, jog pamirši laiką, gyvenimą, mirtį – gyvensi muzika, gersi muziką, būsi muzika!“ Krunio ežero pašonėje būtent taip viskas ir vyko.

Raw Sugar @ Menų fabrikas Loftas

Šeštadienio vakarą, menų fabrike Loftas, pirmą kart Lietuvoje pasirodė legendiniai repo seniai The Sugarhill Gang, dabar save vadinantys Raw Sugar.

CASPA (& MC Rod Azlan) @ Havana Social Club

„(..) tai buvo kažkas totaliai, nesveikai, brutaliai nuostabaus. Penkiolika balų iš dešimties(..)“

Tiems, kas išvien @ Menų fabrikas Loftas (vasario 15d.)

Vėlyvą antradienio vakarą, vasario šešioliktosios išvakarėse, prie menų fabriko Loftas būriavosi žmonės. Vieni piktinosi nepatenkantys į vidų, kiti laukė savo eilės. „Bilietų nėra‟ – skelbė užrašas prie durų. Itin retai savo koncertus rengiantys G&G Sindikato vyrai surengė pasirodymą tiems, kas išvien.