Authors Karolis Vyšniauskas

Lietuvos indie dainų top 50: II d.

Dėkojame už reakcijas ir tęsiame Lietuvos indie scenos dainų rikiuotę nuo ‘80-ųjų iki dabar. Įžanga ir topo pradžia – pirmojoje dalyje. Dabar – finalinis 25-ukas. Dainas į topą rinkome atskirai, pasiskirstę porines ir neporines vietas. Bet dėl pirmojo 25-uko sutarėme vieningai: į jį pateko grupės, kurias savo atskiruose „kandidatų sąrašuose“ paminėjome abu. Čia gali pamatyti, kaip pristatymas atrodė gyvai.

Lietuvos indie dainų top 50: I d.

Šis renginys turėjo įvykti spalio pabaigoje. Nes spalio pabaigoje paprastai Britanijoje pažymima „John Peel Day“. Dabar jau net dešimt metų, kai žymiausias visų laikų indie radijo didžėjus užsilenkė, o juk jis net lankėsi Lietuvoje. Anksčiau ta proga organizuodavome indie muzikos […]

Vidis: „Lietuvos muzikai reikia bent vienos fenomenalios sėkmės istorijos“

Kodėl Lietuvos muzika girdima praktiškai tik Lietuvoje? Nuomonė muzikanto ir leidėjo, kurio pagrindinė auditorija – Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir Rusijoje.

ReedNoBrass @ Tamsta, gegužės 3 d.

Vienai perspektyviausių Lietuvos indie grupių niekaip nepavyksta tik viena – surasti fanų. Ketvirtadienį koncertas „Tamstoje“ turėjo prasidėti 21:30. Atėjus 21:25 buvo užimtas lygiai vienas staliukas, dar trys žmonės sėdėjo prie baro.

Didžeridū, kamilifonas, „Kamanių šilelis“ ir kiti keistai skambantys dalykai

Interviu su vaizdais ir garsais tiesiai iš Kamilės ir Manto namų. „Kamanių šilelis“ kėlė klausimų nuo pat pradžių. Tai jau yra gerai, nes daug naujai pasirodančių grupių jokių klausimų nesukelia – jos tiesiog groja tokią muziką, apie kurią viskas jau yra atsakyta.