Authors Paulius Pee

Susifidginęs rugpjūčio vaikis. Interviu su Aout6

Muzika, dizainas, BLOGinimas – šios talentingos devyndarbės rankos tave pasiekia net to nejaučiant. Bet apie viską iš pradžių, ir gal net iki galo…

Test Release Party @ Gravity, 2008-11-15

Talentingas prodiuseris, rinkodarą bei muzikos tradicijas puikiai išmanantis didžėjus ir truputis sėkmės. Tik tiek – ir mitas, kad Lietuvos muzikos kūrėjai niekam neįdomūs, lūžta, braška per visus galus.

Vilniaus reivas: Šaaalta!

Šiaip jau žiema velniškai nyki. Aš, pavyzdžiui, gyvenu beveik kaime ir viskas čia primena Laplandiją, tik be sniego ir elfų. O per Kalėdas galima būtų filmuoti kad ir senos Marijono dainos klipą…

Ellen Allien @ Gravity

Iš tikrųjų, Elena visai ne ateivė. Jinai robotas. Grojantis, besifotografuojantis, modeliuojantis ir t.t. Tiesa, robotas juk irgi žmogus. Jis kartais net apsivemia ir dėl to mirtingiesiems tenka palaukti.

Alexander Robotnick @ Woo, Vilnius

Kai prieš tave prie DJ pulto makaluojasi tris kartus vyresnis dėdė, jauties, Kernagio maniera kalbant, nejaukiai pagarbiai. Bet Woo juk nutinka netikėčiausių dalykų – ta aplinka, tie žmonės įpareigoja pagarbą iškeisti į atsidavimą šokiui, o jaukumo atsisakyti bendruomenės labui. Diskotekos bendruomenės.