Authors Sekretorė

OFF 2023 garso atvirukai

Vėl rugpjūtis ir mes vėl Katovicuose – UNESCO muzikos mieste. Pastaraisiais metais buvęs pramoninis miestas aktyviai investuoja, kad pateisintų savo motto: “from heavy industry to creative industries”. Vienas šios krypties flagmanų, festivalis “OFF”, kasmet atneša miesto ekonomikai apie 1 milijoną eurų. Pernai vyko jubiliejinė 15-oji šio renginio versija. Šiemet sukako sweet sixteen.

Changeover 2022 Belgrade

Užsiminus, kad planuojame keliauti į Belgradą, kai kas nepatikliai perklausė: “Į Belgorodą?!” Ne, ne į liūdnai pagarsėjusį Rusijos miestą prie Ukrainos sienos, bet į dviprasmiškos reputacijos Serbijos sostinę. Ten vyko pirmasis nutrūkusio “Bolfest” orgkomiteto renginys “Changeover”, sukvietęs daugiau nei 50 atlikėjų iš visos Europos.

OFF fest 2022: versija nr. 15

Rugpjūčio pradžia ir mes vėl Lenkijos pietų karštyje – Silezijos vaivadijos sostinės Katovicų pakraštyje esančiame Trijų tvenkinių slėnyje. Čia 15-ąjį kartą įvyko vienas įdomiausių Europos muzikinių festivalių “OFF”. Buvo tiesiog būtina gyvai atnaujinti sąrašą tų, apie kuriuos kalbėjo, kalba ar dar tik kalbės.

Off’žanrinės muzikos festivalis

„Off Is On“ skelbia didžiulis stendas Muchowiec mėgėjų oro uosto ir Miško parko sankirtoje Katovicų (Lenkija) pakraštyje. Čia 8-ąjį kartą įvyko vienas įdomiausių muzikos festivalių Lietuvos aplinkoje asketišku pavadinimu „Off“. Tiesa, kilometrų iki jo dvigubai daugiau nei iki panašaus profilio „Positivus“ Latvijoje, tačiau ir aktualių atlikėjų „Off“ scenose ženkliai daugiau.

“Insanitus 2011” Kaune

Trečiasis muzikos ir meno festivalis buvusiame prastos avalynės fabrike “Lituanika” Kaune sako: „Kai nuvažiuoja stogas, atsiveria dangus“. Ar tai – naujųjų “Fluxus ministerijos” patalpų krikštynos?