2007 April

COCOROSIE – The Adventures of Ghosthorse and Stillborn

Seserų Casady duetas COCOROSIE (viena pasivadino Coco, kita – Rosie) išleido naują albumą ir suteikė medžiagos aršioms diskusijoms, nes klausytojų nuomonės skiriasi kaip diena ir naktis. Vieniems tai atrodo kaip geras „Noah‘s Ark“ tęsinys, kitiems tai atrodo kaip stovėjimas vietoje, niekam tai neatrodo kaip žingsnis į priekį.

Jauna Muzika 2007

Piktas vėjas blaškė murziną ŠMC vėliavą su gedulo kaspinėliu. Tačiau nuotaika buvo giedra. Linksma ir malonu vienąkart per metus apsilankyti e. muzikos festivalyje „Jauna muzika“. Bėgant metams, žmonių veidai čia išlieka pozityvūs. O štai ir keletas festivalinių štrichų – ne iš baimės, o iš meilės.

Prieš PLACEBO gros EVALINE

Po tai, kai galutinai patvirtintas PLACEBO koncertas Vilniaus ‘Utenos” arenoje gegužės 31 dieną, aiškėja kad grupę ir to apšildys amerikiečiai EVALINE Iš Kalifornijos kilusi ir kontraktą su Maverick / Warner Bros turinti atmosferinio roko grupė su PLACEBO grojo nuo praėjusio […]

Punk Rocks 3 @ Intro

Tarp krūvos “maikių” susirandu vieną jau gerokai nuskalbtą ir nuo to įgavusią dar didesnę vertę. Ant jos per visą pilvą puikuojasi užrašas “NoMeansNo”. Prieš 11 metų taip pat apsirengęs ėjau į tos pačios grupės – matematinio “jazzcore” sunkiasvorių NOMEANSNO iš Kanados – koncertą a.a. “Kablyje” Vilniuje.

Vilniaus reivas: Pirmas ketvirtis

1992-aisias Vilniuje įvyko pirmasis oficialus reivas. Bent jau taip skelbia Lietuvos naktinio gyvenimo istorija, surašyta www.benarkotiku.lt puslapyje. Nė nereikia sakyti, kaip viskas pasikeitė. Klubinė kultūra Lietuvoje per penkiolika gyvavimo metų iš vieno laisvalaikio praleidimo būdų tapo socialinės subkultūros forma, o aš ir jūs, savotiški neformalai, suformavome savo bendruomenę su jai būdingomis pažiūromis, ypatumais ir manieromis.