Authors Indrė Lis

Fingalick “Ego”: apie savęs pažinimą ir liūdną euforiją klube

Elektroninės muzikos kūrėjas, prodiuseris ir dainų autorius Tomas Narkevičius arba Fingalick šį rudenį išleido mini albumą pavadinimu „EGO“. Šiuo metu Berlyne gyvenantis atlikėjas, gruodžio pradžioje pristatė naujausius kūrinius “Kablyje”, Vilniuje, į kompaniją pasikvietęs muzikinius bendraminčius: Vaiperį, Dodo Mundo, DJ JM ir Aistę Reginą.

migloko instrukcijos visiems “Šventų ašarų” atvejams

Miglė Vilčiauskaitė arba migloko pirmąkart ryškiau atkreipė melomanų dėmesį 2009-aisiais, kai internete pasklido jos kūriniai “Spooky Love” ar “Neverk Kiyoko”. 2014 metais atlikėja išleido savo antrąjį albumą “Power Egg”, kurį gyvai pristatė su buvusiais grupės Foje nariais. Gruodžio 7 dieną, po dirbtinėmis VU planetariumo žvaigždėmis migloko pristatys savo naująjį įrašą “Sacred Tears”.

Režisierė Aistė Žegulytė: “Mane domina noras sustabdyti laiką”

Aistė Žegulytė yra kino režisierė, studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje metu pradėjusi kurti filmą apie taksidermistus, besiruošiančius vykti į Europos taksidermijos čempionatą Suomijoje. Vaizdo režisūros magistro studijų baigiamasis darbas pamažu virto į pilno metro dokumentinį filmą “Apie žmones, žvėris ir daiktus“, kuriame režisierė nagrinėja žmogaus žvilgsnį į jį supančią gyvąją aplinką bei ribas tarp dirbtinumo ir tikrovės.

Žymiausias Baltijos pakrantės reperis TOMM¥ €A$H ir jo Rytų Europos stereotipai

Lapkričio 25-ąją į Vilnių koncertuoti atvyksiantis Tommy Cash, save apibūdina kaip keistą vaikiną iš rajono, kuriam neįdomu, ką apie jį mano kiti. Ant žirgo į “McDonald’ą” ar į sceną su suknele, reperis iš Estijos žaidžia stereotipais apie Rytų Europą, jos gyventojus ir rodo, kad gali būti reperiu ir nepaisydamas įprastų šio žanro standartų.

N-e-p-a-t-o-g-u-s-k-i-n-a-s

girgždančios kėdės vėluojantys žiūrovai kaimyno valgomi popcornai ar pokalbis telefonu – tai dalykai, kurie man asocijuojasi su nepatogumais kine. Tuo tarpu, rudenį Vilniuje vykęs festivalis “Nepatogus Kinas“ verčia susinepatoginti ne dėl veiksmo kino salėje, bet dėl vyksmo ekrane. Festivalio akcentas […]