Authors Kilijonas Šikšnelis

Baltijos Elektronika ’12

Menų spaustuvėje žvarbų šeštadienio rytą elektroninės muzikos supratėjai, mylėtojai, kūrėjai ir visi kiti neabejingi susirinko pasiklausyti pranešimų, diskusijų ar iškamantinėti pasižymėjusius elektrinėje scenoje antrą kartą surengtoje Baltijos Elektronikoje.

Positivus ’11 reflektuojant

Ore.lt, vis dar garuojant drėgmei nuo festivalinimo įrangos, sėda skrebenti įspūdžių apie šiųmetį, jau penktą, Positivus festivalį.

Jubiliejinis Heineken Open’er

Iš Vilniaus centro per 12 valandų atsidurti Gdynėje, Lenkijoje, jau savaime yra nemenkas nuotykis, įveikiant lenkiškų kelių labirintus. O didysis nuotykis prasideda įžengus pro festivalio vartus.

RedBull Music Academy Sessions Vilnius 2011 @ Havana Social Club

Ore.lt kyštelėjo nosį į RedBull Music Academy Sessions Vilnius 2011. Ir pažiūrėjo, ką įdomaus pasakojo Mark de Clive-Lowe, kuris atsipūtęs dėliojo RBMA principus, kad muziką kurti dabar gali mažne kiekvienas, o studijai užtenka lapiko su USB prieduku, tad kodėl neturėtum […]

Baltijos elektronika ’10

Nepriklausomai Lietuvai jau visas 20-metis stuktelėjo, elektroninės muzikos scena gyvena maždaug tiek pat, o konferenciją turim pirmą, ir ne bet kokią, o Baltijos. Uhu. Susirenku Press atributus, maišelį su visokiu reikalingu ir nelabai šlamšteliu ir…