Authors [ag]

Babyshambles @ Brixton Academy, vasario 11

Bosas nupirko mano principus pasiūlęs bilietą už dešimt svarų ir įtikinęs žodžiais: „buvau visuose jų Brixton Academy koncertuose, jie arba buvo labai geri, arba bent kas nors susimušdavo ant scenos“

ARCTIC MONKEYS@ Alexandra Palace, gruodžio 9

Nors praėjusiais metais ARCTIC MONKEYS gyvai nebuvo labai didelė atrakcija (iš jų ant scenos pasišaipė ir THE STREETS), po antrojo albumo kilo noras vėl juos išgirsti gyvai

Muse @ Arena Riga

Muse atvyko į :Latviją, spalį žada atvykt ir į Estiją, lietuviai braukia ašarą ir stebina autobusų bilietus pardavinėjančias damas („kažkodėl visus bilietus į Rygą išpirko, net iš kitų miestų žmonės skambina!“).

GaDi 2007

Žiema prasideda nuo pirmojo sniego, pavasaris – nuo pirmųjų žibučių, o vasara… vasara prasideda nuo pirmųjų open airų. Kaip kad Gamtininkų Dienos prie Kernavės, kombinuojančios dvi geriausias tokių renginių savybes: daug muzikos ir pigų įėjimą. O pigaus įėjimo bonusas – pigios apyrankės, kurių neturinčius po teritoriją vaikosi sarginiai vyrai, ir kurios, kaip mano nelaimingam draugui, kai kuriems susimokėjusiems tiesiog nuplyšo.

Nokia Trends Lab @ Litexpo

Pirmą kartą Lietuvoje renginys „Nokia Trends“ buvo surengtas praeitais metais. Jau tada jis buvo vadinamas vienu įspūdingiausių metų renginių. Šiemet buvo bandoma užsitikrinti geriausio metų renginio titulą – iš „Šiuolaikinio Meno Centro“ persikelta į erdvesnes „Litexpo“ patalpas, rimtai atsidėta aplinkos dekoravimui, pasirūpinta griežta apsauga ir garsiais atlikėjais.